2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Allah razı olsun amin inşallah :)) Henüz görüşmedik o kısmını önümüzdeki hafta kontrolüm var o zaman doktorumun yönlendirmesine göre görüşeceğim
Kacinci haftadasiniz? Kalp atişi ile birlikte başlatılabilir doğum paketleri bildiğim kadari ile siz onerdikten sonra aradim hastaneyi fiyat ile ilgili gorustum. Transfer sonrasi muayenelerinizi vajinal mi yapmişti nur hanim?

Kızlar bugün kontrolüm vardı. İki kese göründü. Doktorum her şey normal güzel ilerliyor 15 gün sonra kalp atışı için gelebilirsin dedi. Karından baktı.
Masallah canimm gözün aydin
Transferden sonra kacinci günün pekii?
En son ki Beta ne cikmisti?

Kızlar bel ağrısı olan var mı? Yani ağrı hafif ama neredeyse 30 dakikadır devam ediyor bazen daha hafifliyor gidiyor tekrar geliyor ve gelip gidiyor

Teşekkür ederimmmTransferden sonra 20.gün bugün canım.
12. Gün betaya bakıldı 1276 çıktı doktorum tekrar bakılmasına gerek yok güzel bir sonuç dedi.
Yaa hadi insallah Saga saglim kucaginiza almak nasip olsun insallah
Bende haftaya gidicem benim betamda son olarak 1660 geldi benimde cift embriyo idi o yüzden sordum insallah ikiside tutmusturr

Son aşılamaya geçtiğimde artık yapmayalım tüp bebeğe geçelim dediler aynı gün dolaştırdılar dosyayı hazırlamak için, ya aynı gün ya da reglde hatırlamıyorum ama kendisi yönlendirdi zaten suna git sunu imzalat buna git bunu imzalat diye sadece psikiyatrist yoktu salı gününe randevu verdi 1 hafta içinde onaylandı hepsi regl zamanıydı sanırım çünkü hemen tedaviye başladım biraz heyecanlandım dosyayı kaybettim falan

Canım bende var ozellıkle sağ tarafım batıyo gıbı agrıyor gebeliğin ilk zamanları olabiliyormus
Evet o da bazen oluyordu keza aynı şekilde kasıklarımada hafif ağrı bir gidip geliyor ama bel ağrısı kadar yoğun ve ısrarcı değil.
Yarim sat olarak yapmada yattigin dinlendigin zaman 10 dakkada bir kalk yürü canim ben öyle yapiyorum. Cok ayakta kaldiginda maglesef bel agrisi yasiyon iste
Mantıklı canım teşekkür ederim, bugün zaten yürüyüş yapacak halim yok. Bel ağrım beni çileden çıkardı. Ağrı geçmeyince insan yapmaması gereken evhamları yapıyor. Şimdi hafifledi geliyor, gidiyor kafasına göre takılıyor

Demekki bugün yormusun kendini istemedende olsa canim dikkatli ol Dinlen bugün. „ Ufak ufak 10dakka 15 dakka gibi yürüyüsler yap sonrasinda mutlaka uzan ama. Ben evde böyle yapiyorum cok daha rahat hissediyorum bi anda yüklenme kendine

Doğru ben bir anda kendimi yükleniyorum ve psikolojik olarak da dün benim için sıkıntılı bir gündü gecesi de öyle kötü rüyalar falan..Teşekkür ederim canım yürüyüşlerimi artık evde daha hafif yapsam iyi olur Bol dimlenmeli, keyifli zamanlar geçirmemiz dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…