2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

O pedleri bende cok duydum ama hic kullanmadim daha saglikli diyorlar evet. Günlükte sürekli degistirmen gerekiyor ister istemez. Iyi bari sevindim yanliz dilmisim en azindan Tesekkür ederim bilgi icin canim
Tabii canım benim insanı rahatsız ediyor. O yüzden sık sık değiştirmek gerek. Enfeksiyonda kapmamak için mecbur Rica ederim

Çocuk sayfasını da eşimin sayfasını da kapattım artık.o benim için bi yabancı.su an bisey yapamıyorum.onumuzdeki yaz...

Alttan baktı ama benim doktorum bir değişik.erken bakmak istemiyor. Açıp yolk a bakıp kapattı
Aa evet alttan duyulurdu ya benimde gecen seneki gebeligimde kanama sonucu erken gördüm ve duyulmustu. Neyse saglik olsun canim insallah güzel ilerlesinde tek haftaya olsun nolcakk

Canım doktoruna danış muayeneye çağırır belki, benim koyu kırmızı parcalı kanamam oldu gecen hafta bır haftadır evde yatıyorum coraspını kestı ıgne verdı kanamam kesıldı şükür
Bugün kese için gitmiştim canım o zaman söyledim çok şiddetli. Olmazsa korkma normal dedi. Progestan iğne verdi 3 gün de bir yapılacakmış. İnşallah kesilir kanama olmaz. Sana da çok geçniş olsun inşallah bir daha tekrarlanmaz

Evet leke gıbı kanamayı normal kabul edıyolar inşallah bır an once tamamen kesılır hıc huzursuz olmazsın canım ama cok sevındım bı sıkıntı olmamasına
Bana verdıgı ıgne kanamam devam etseydı gunde ıkı kereydı ama cok sukur ertesı gun hemen kesılmıstı sankı o kadar kan benden gelmemıs gıbı cuma kanamam oldu cumartesı azıcık lekeydı pazar tamamen bıtmıstı ama önlem amaclı yaptırdım ıgneyı yınede cok şükür bı daha olmadı inşallah olmaz bı daha

İnşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…