2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ayy masallah saglikli sihatli kucaginiza almayi nasip etsin Rabbim insallah💞🤲🏻🥰
Darisi Tüm bu zorlu yollardan gecenlere insallah su mübarek günde🙏🏻
Allah razı olsun amin inşallah :)) Rabbim isteyen dileyen bekleyen emek veren herkese en kısa zamanda sağlıcakla kolaylıkla nasip etsin inşallah :))

Ben istanbul marmara eğitim arşatırma da yaptırdık doktor sebepsiz olduğu için büyük ihtmalle hormonlar dedi önce benden kan tahlili aldı sonra eşim için ürolojiden randevu aldık sonra 2 kez sperm örneği istediler 15 gün arayla, yani buraya başlamamış 3 ay aldı normalde 3 aşılama şartı var iğneli diye biliyorum ama 2 yeterli dedi bana iki ay peşpeşe aşılama yaptık sonra bir ay ara verdik ve hemen tüp bebek denedik 13 yumurta 7 döllenme ama en iyi tek embriyo ve kimyasal oldu, embriyolog yumurtalar çok kaliteli olmadıpı için saklamayı önermedi tekrar opu yaptır dedi yine yaptırdım 6 yumurta 4 döllenme ama yine iyi kalite yok saklamak için şimdi sonucu bekliyorum inş tutundu ama bu sefer sağlıklı tutmuştur 🙏🏻 bu arada öncelikle devletteki tüm şanslarımı denemek istedim eğer amh çok düşükse başka yerleri öneririm laboratuarları çok kaliteli değil diye duydum
Canım çok teşekkür ederim cevabın için. İnşallah tutunur. 😍 aşılamadan sonra tüp bebek için tekrar bir dosya rapor prosedürü oluyor mu? Ben zeynep Kamile gidiyorum. Psikiyatri dahiliye ekg falan istiyorlarmışta. Uzun sürüyor mu onu merak ediyorum.

Bende aslinda tatli cok yerdim ama bu sürec icinde hiiic istahim cekmiyor istemiyor , daha saglikli besleniyorum ondan olsa gerek🥰🥰
Muhtemelen o yüzdendir. Ya bende bazen yemek istiyorum ama paketli gıdaya sanki cücüklere zarar verecekmişim gibi hissediyorum psikolojik olarak da çok uzaklaştım :)) çook canım isterse bir iki ısırık yada kaşık yiyorum. :)

Idrar testinde çıkmıyor
Canım ben de 6. ve 8. günde idrar testi yaptırdım negatif çıktı, kuzenimde de öyle olmuştu.Onda da kanda çıktı, bende de kanda çıktı. Doktorunuzun istediği kan tahlilinden önde idrar testi yapıp moralinizi bozmayın🥹Gebelik varsa moralinizi bozmayın bebişinizi düşünün. O hatayı yaptım ama üzülmedim çünkü herkeste idrarda çıkmıyor🤷🏻‍♀️

Muhtemelen o yüzdendir. Ya bende bazen yemek istiyorum ama paketli gıdaya sanki cücüklere zarar verecekmişim gibi hissediyorum psikolojik olarak da çok uzaklaştım :)) çook canım isterse bir iki ısırık yada kaşık yiyorum. :)
Evet ya pskolojik hepsi dimii🫣
Aman güzel ilerlesin tek de biz saglikli beslenmeye devamm🥰🥰

Canım ben de 6. ve 8. günde idrar testi yaptırdım negatif çıktı, kuzenimde de öyle olmuştu.Onda da kanda çıktı, bende de kanda çıktı. Doktorunuzun istediği kan tahlilinden önde idrar testi yapıp moralinizi bozmayın🥹Gebelik varsa moralinizi bozmayın bebişinizi düşünün. O hatayı yaptım ama üzülmedim çünkü herkeste idrarda çıkmıyor🤷🏻‍♀️

Evet öyleymiş. Çok teşekkür ederim bilgileriniz için. Lekenme de olunca bi tereddütte kaliyor insan kan versem mi bilemedim yoksa beklesemmi

Evet öyleymiş. Çok teşekkür ederim bilgileriniz için. Lekenme de olunca bi tereddütte kaliyor insan kan versem mi bilemedim yoksa beklesemmi
Canım benim lekelenmelerini doktoruna ilettiysen ve normal karşıladıysa sıkıntı yoktur ve bence beklemen daha mantıklı canım benim zor ama benden tavsiye 🥹
Kızlar bugün kontrolüm vardı. İki kese göründü. Doktorum her şey normal güzel ilerliyor 15 gün sonra kalp atışı için gelebilirsin dedi. Karından baktı.
Hayırlı, uğurlu olsun çok sevindim. Rabbim sağlıklı, sıhhatli, sıkıntısız, rahat bir hamilelik geçirebilmeni, geçirebilmemizi nasip eylesin canım💐

X