2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Doğru ben bir anda kendimi yükleniyorum ve psikolojik olarak da dün benim için sıkıntılı bir gündü gecesi de öyle kötü rüyalar falan..Teşekkür ederim canım yürüyüşlerimi artık evde daha hafif yapsam iyi olur 🥰Bol dimlenmeli, keyifli zamanlar geçirmemiz dileğiyle 💐
Icini kalbini hep ferah tut canim🙏🏻💞
Icimde o kadar Rahatlik Ferahlik varki anlatamam. Anin tadini cikar hic biseyi kafana takmaa🥰🥰

Son aşılamaya geçtiğimde artık yapmayalım tüp bebeğe geçelim dediler aynı gün dolaştırdılar dosyayı hazırlamak için, ya aynı gün ya da reglde hatırlamıyorum ama kendisi yönlendirdi zaten suna git sunu imzalat buna git bunu imzalat diye sadece psikiyatrist yoktu salı gününe randevu verdi 1 hafta içinde onaylandı hepsi regl zamanıydı sanırım çünkü hemen tedaviye başladım biraz heyecanlandım dosyayı kaybettim falan 😅
Ay inşallah benimde öyle hızlıcacık olur 🤩 teşekkür ederim bilgilendirme için ❤️

Yaa hadi insallah Saga saglim kucaginiza almak nasip olsun insallah🤲🏻💞
Bende haftaya gidicem benim betamda son olarak 1660 geldi benimde cift embriyo idi o yüzden sordum insallah ikiside tutmusturr🥹
Amin inşallah. Aaa sizin değeriniz de gayet güzel. Gönlünüzden geçtiği gibi olsun inşallah 🌸

Kizlar bu Fitil‘den dolayi bi akinti oluyor gayet normal , bu yüzden günlük ped kullaniyomusunuz ?

Icini kalbini hep ferah tut canim🙏🏻💞
Icimde o kadar Rahatlik Ferahlik varki anlatamam. Anin tadini cikar hic biseyi kafana takmaa🥰🥰
Canım benim ne güzel konuştun🥹🥰 doğru söylüyorsun en güzel zamanlarımız keyfini çıkarmamız gerekiyor. Araştırdım rahimde kesenin yerleşmesiyle, yer açmasıyla alakalıymış bu ağrı yani anladığım kadarıyla😅hanfendi ya da beyfendi hiç farketmeksizin istediği yere yerleşebilir yeter ki yerleşsinde🥰🐣🐣takılsın ortamını kursun hiç sıkıntı değil 🥰🤭

Canım benim ne güzel konuştun🥹🥰 doğru söylüyorsun en güzel zamanlarımız keyfini çıkarmamız gerekiyor. Araştırdım rahimde kesenin yerleşmesiyle, yer açmasıyla alakalıymış bu ağrı yani anladığım kadarıyla😅hanfendi ya da beyfendi hiç farketmeksizin istediği yere yerleşebilir yeter ki yerleşsinde🥰🐣🐣takılsın ortamını kursun hiç sıkıntı değil 🥰🤭
Ay hadi insallah güzel güzel ilerlesinler ve kucagimiza aldigimiz günleride görmek nasip olsun.🤲🏻 Arkamiza dönüp baktigimizda ise cok zor süreclerdi ama hepsine degdi Cok Sükür Diyebilmeyi nasip etsin RABBIM..
Bu güzel Cuma günü hatrina. Yarin Mevlid Kandilimiz Bol Bol Ellerimizi acalimm💞🤲🏻🥹

Kizlar bu Fitil‘den dolayi bi akinti oluyor gayet normal , bu yüzden günlük ped kullaniyomusunuz ?
Canım normalde günlük ped kullanırım lakin şu zamanlarda dikkat etmek gerekli diye yıkanabilir pamuklu günlük pedlerim vardı, Onları kullanıyorum günde 3-4 tane gidiyor. 15 tane vardı bende dört gün kadar yetiyor sonra yıkıyorum, ütülüyorum tekrar kullanıyorum ama yıkayacaksan 60°’de yıkamanı tavsiye ederim zaten üzerine ütü vuruyorsun mikrop falan kalmıyor, kendi evimde olduğumda 90°’de yıkıyordum. Annemdeyim şu an ve o 90°’yi fazla buluyor😅 Zaten bu aralar Fitil yüzünden çok gittiği için hemen elimde çitileyip, yıkayıp kurulayıp ütüleyip yine kullanıyorum.Uğraşması zor ama dışarıdayken günlük ped kullanıyorum. Evin içinde en azından sağ sağlıklı bir şey kullanmak istedim bu arada trendyol dan almıştım

Ay hadi insallah güzel güzel ilerlesinler ve kucagimiza aldigimiz günleride görmek nasip olsun.🤲🏻 Arkamiza dönüp baktigimizda ise cok zor süreclerdi ama hepsine degdi Cok Sükür Diyebilmeyi nasip etsin RABBIM..
Bu güzel Cuma günü hatrina. Yarin Mevlid Kandilimiz Bol Bol Ellerimizi acalimm💞🤲🏻🥹
Amin amin canım benim sürekli sabah akşam dualarımdasınız. Rabbimin izniyle evlatlarımızdan hayırlı, iyi, güzel haberler alacağız her daim inanıyorum🥰🥹🥰❤️🐣

Kızlar yahamileler içün özel üretilmiş saç boyası biliyor musunuz? Hani sırf bu sebeple üretilen doğal

Canım normalde günlük ped kullanırım lakin şu zamanlarda dikkat etmek gerekli diye yıkanabilir pamuklu günlük pedlerim vardı, Onları kullanıyorum günde 3-4 tane gidiyor. 15 tane vardı bende dört gün kadar yetiyor sonra yıkıyorum, ütülüyorum tekrar kullanıyorum ama yıkayacaksan 60°’de yıkamanı tavsiye ederim zaten üzerine ütü vuruyorsun mikrop falan kalmıyor, kendi evimde olduğumda 90°’de yıkıyordum. Annemdeyim şu an ve o 90°’yi fazla buluyor😅 Zaten bu aralar Fitil yüzünden çok gittiği için hemen elimde çitileyip, yıkayıp kurulayıp ütüleyip yine kullanıyorum.Uğraşması zor ama dışarıdayken günlük ped kullanıyorum. Evin içinde en azından sağ sağlıklı bir şey kullanmak istedim bu arada trendyol dan almıştım
O pedleri bende cok duydum ama hic kullanmadim daha saglikli diyorlar evet. Günlükte sürekli degistirmen gerekiyor ister istemez. Iyi bari sevindim yanliz dilmisim en azindan Tesekkür ederim bilgi icin canim🥰🙏🏻

X