2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bendede öyle çok garip geliyor mide yanmam vardi oda gitti 0 yani hiç birşey yok sicak falan basiyordu dün yine bi ihtimal diyrdum ama suan yok yani 0
Kızlar kendımızı cok dınlıyoruz galıba benımde kasıklarım ve belim agrıyo dıye oyle düşünüyorum aman bısey mı oldu olcak

Kızlar kendımızı cok dınlıyoruz galıba benımde kasıklarım ve belim agrıyo dıye oyle düşünüyorum aman bısey mı oldu olcak
Valla ağrı varken bende birsey mi var acaba diyordum simdide yok diye ayni şeyi söylüyorum Allahım ne zormuş ya

Kizzllarrr keseyi gördükten sonra belirtiniz var mi? Bende hic birsey yok sanki hamile değilim böyle olan var mi ?
Dün kasıgımın sol tarafı çok fena ağrıyordu pembemsi peçeteye sildikçe minik geliyordu akşam kahverengimsi oldu bugün geçti sanki ama ağrım sağ tarafa bi 10 dk saplandı o da geçti benim göğsüm büyüyor sanki ucu da hep çıkık

Açıkçası benim değer artışları hakkında çok bir bilgim yok ama sanırım iki güne bir en az iki kat artması gerekiyor. Sizin de iki katından da fazla artış var görünüyor gayet iyi :)))
Çok teşekkür ederim canım bilmediğin halde cevap vermene bile çok sevindim çok şükür inşallah keseyi de kalp atışını da görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…