2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizzlarr birsey sorcam sizede sıkıntı geliyor mu böyle üzerinize adet olacakmis sıkıntısı ve ter basması sicak basması bana geliyor ve korkutuyo çok
canım muhtemel hormonların etkisi, üzerime öküz oturmuş gibiyim :S

Kızlar merhaba umarım hepiniz iyisinizdir
Benim hatırlarsınız beta önce 35 sonra 15 çıkmıştı yani olmamıştı pazar günü
Hala regli olmadım
Doktorum bir kaç güne olursun demişti
Sanki ilgi ve alakası kesildi doktorun
Heniz hala neden tutmadı onun cevabını bile alamadım bu arada çok büyük isimli bir hastanede yaptırdım

Yarın doktoruma neden tutunamadığını soracağım. Siz bu yollardan geçtiniz.. başka neleri sormam lazım? Sizce neleri öğrenmem lazım?

Hayatım merhaba🤍 rahimde perde kist miyom hiç bir şey yok şükürler olsun
Tüp filmi çekildi temiz çıktı
Bizim tüp bebek sebebimiz sperm hareketsizliği idi. İlk denememiz tutmadı. Ama hoca bir şey önermedi neden tutmadığını söylemedi. Diğer embriyolar için genetik test yapalım mı dedim önermiyorum dedi genetik testte 4 hastalık çıkıyor dedi down send gibi 3 hastalık da saydı
Yumurta ogt ne demek mesela bilmiyorum
Eşim ve benim genetik kontrolümü istemedi.. eksik kaldı gibi doktorum ben mi çok taktım yoksa
canım ürolog ile birlikte mi hareket etti doktorunuz? bizdeki sorun bende, amh düşük vs ama tüp bebek öncesi çok fazla araştırma yapmıştım ve gördüğüm kadarıyla sperm sorunlarında tüp bebekte ürolog ile ilerleniyordu. Eşimde spermle ilgili sorun çıksa idi büyük hastanelerden birinde ilerlemeyi düşünmüştüm ama onda herşey yolunda olunca tüp bebek uzmanları arasında seçim yapmıştım. eşine de destek vitaminler uygulandı mı?
ben ilkinde olmadığında hazırladığım soruların tamamı bendeki yumurta gelişimi ile ilgili teknikler yöntemler idi. bunun dışındakiler;
  • Yumurtayı 5. güne götürüp genetik test istiyoruz. bu konuda sizin düşünceniz nedir? (eşim ve bana genetik test yaptırmıştık)
  • Havuz sistemi ile ilerlemek hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • doğal katil hücreler için test yaptırmalı mıyız?

Kizzllarrr keseyi gördükten sonra belirtiniz var mi? Bende hic birsey yok sanki hamile değilim böyle olan var mi ?
benm mide yanmalarım vardı ve akşam erken uyuklamalarım hepsi bitti.. kasıklarım agrıyor sadece bazen şiddetli bazen cok hafif gögüslerimde de bişey yok.. yanı kasık agrım olmasa hiç hamile belirtim yok

Dün evde test yaptım negatifti ilaçlarım bugün bittiği için gidip kan verdim maalesef kanda da negatif çıktı nasip değilmiş pozitifi görenler Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin benim gibi negatif olanlarda Allah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin (artık benim bilgime üzgün ifadesi koyarsınız)😔

Merhaba bende yarın inşallah keseyi görmeye gideceğim merak ediyorum doktor kese için karından ultrasonla mı bakıyor yoksa vajinal yoldan mı
ayy ne guzel bende dün gördüm çok duygulu bi andı insan inanamıyor cok değişik 🙏😊 bana vajınal bakıldı ama haftasıyla ilgili sanırım daha gec bakılsaydı karından görülürdü 5+4 de görmüş oldum keseyi 5. hafta da karından görünür mü bilmıyorum siz kaçıncı haftadasınız 😊

Anladım çok soru sordum da alttan ultrasonlamı karındanmı
Estağfurullah olur mu tabiki soracağız birbirimize, bu kadar ayrıntılı öğrenebileceğimiz başka bir platform yok aklınıza ne takılırsa sorabilirsiniz. bildiğim deneyimlediğim kadarıyla aktarabilirim bende buradaki diğer arkadaşlarımda :)) alttan veya karından muayene durumu ultrason cihazının kalitesine göre değişiyor diye biliyorum. bende 5 mm karından göründü ama bazı cihazlarda karından görünmüyor alttan muayene ile kontrol ediyorlar. muayene şekli ilk aşama için gittiğiniz kurumun cihazına bağlı diye biliyorum.

Çok sevindim canım tebrik ederim peki kese içinde yolk falan gözüküyor mu bişey dedi mi doktor
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)) darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah :)) çok şükür gördük hepsini kalp atışlarını da duyduk. 5 mm ken sadece boş keseydi diye hatırlıyorum sonraki hafta gittiğimizde gördük bebekleri

Dün evde test yaptım negatifti ilaçlarım bugün bittiği için gidip kan verdim maalesef kanda da negatif çıktı nasip değilmiş pozitifi görenler Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin benim gibi negatif olanlarda Allah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin (artık benim bilgime üzgün ifadesi koyarsınız)😔
Ne desem bilmiyorum ama ne hissettiğini çok iyi anlıyorum negatif sonuç 3 kere almış biri olarak.
Pes etme gücünü, kendini topla yeniden çık yola. Demek ki kavuşmanız için doğru zaman bu zaman değilmiş.En kısa zamanda sağlıkla hayırla olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

• Amin
Reactions: Y R
Pozitifi goren arkadaşlar,transferin 22. Günü kese kontrolüm var,eğer herşey yolunda ise kalp atışını da duyabilir miyim acaba?kalp atışını duyanlar,transferin kaçıncı günü duydular?

Estağfurullah olur mu tabiki soracağız birbirimize, bu kadar ayrıntılı öğrenebileceğimiz başka bir platform yok aklınıza ne takılırsa sorabilirsiniz. bildiğim deneyimlediğim kadarıyla aktarabilirim bende buradaki diğer arkadaşlarımda :)) alttan veya karından muayene durumu ultrason cihazının kalitesine göre değişiyor diye biliyorum. bende 5 mm karından göründü ama bazı cihazlarda karından görünmüyor alttan muayene ile kontrol ediyorlar. muayene şekli ilk aşama için gittiğiniz kurumun cihazına bağlı diye biliyorum.
Anlayışınız için teşekkür ederim inşAllah bizde görürüz o günleri hepimizin gebeliğini sağlıkla kolaylıkla tamamına erdirsin rabbim 🙏🌺

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)) darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah :)) çok şükür gördük hepsini kalp atışlarını da duyduk. 5 mm ken sadece boş keseydi diye hatırlıyorum sonraki hafta gittiğimizde gördük bebekleri
Senden de Allah razı olsun canım darısı başıma 🥰

benm mide yanmalarım vardı ve akşam erken uyuklamalarım hepsi bitti.. kasıklarım agrıyor sadece bazen şiddetli bazen cok hafif gögüslerimde de bişey yok.. yanı kasık agrım olmasa hiç hamile belirtim yok
Benim ağrı falan da yok hiç birsey yok suanda dün sicaklamam vardi bugün ne ağrı ne birsey hic birsey yok az bi başım ağrıyor o kadar

X