2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ya çok sevindim sizin adınıza inşallah benim de öyle olur Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim biraz olsun rahatladım

Canım benim embriyolarımın biri 4bb diğeri 3aa idi ikisi de tuttu şuan

Nereye gideceğimi ne yapacağımı bilmiyorum.cok çaresizim şu anda
Her şey güzel olur yoluna girer sıkmayın canınızı önce moralinizin yüksek olması lazım. Hangi şehirde yaşıyorsunuz doktor önerelim size. (Daha önce yazdıysanız görememiş olabilirim kusura bakmayın şimdiden)

Ya çok sevindim sizin adınıza inşallah benim de öyle olur Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim biraz olsun rahatladım
İçinizi ferah tutun bu süreçte rahat olmak en güzel ilaç ve bol bol dua etmek :)) her şey güzel olacak iyi düşünün iyi olsun :)) siz ve buradaki herkes Rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese sağlıcakla bebeklerine kavuşmayı nasip etsin inşallah :))

ben varım hiç umutsuzluga kapılmayın.. elimizde kalan son embrıyolardı ve içlerinde en düşük kalite de olanlardı ve şükür tuttu
Çok şükürr umudumu kaybetmiyorum öyleyse ekim de onları koydurayım Allahım nasip eder inşallah, çok teşekkür ederim yazıp içime umut olduğunuz için

Çok şükürr umudumu kaybetmiyorum öyleyse ekim de onları koydurayım Allahım nasip eder inşallah, çok teşekkür ederim yazıp içime umut olduğunuz için
evet evet sakın ümitsizliğe kapılmayın embrıyo kalitelerimi isim olarak bilmiyorum bunlara hiç takılmadım tek bildiğim en iyileri başta kullandık ama tutmadı

evet evet sakın ümitsizliğe kapılmayın embrıyo kalitelerimi isim olarak bilmiyorum bunlara hiç takılmadım tek bildiğim en iyileri başta kullandık ama tutmadı
Aaa evet benimde cok güzel embriyolar tutmadi ama arkadaslarimin düsük kalite embriyolari hep tuttu
Yani Rabbim ol derse Hepsi olur Nasibimizde ne varsa onu yasiyoruz

Amin inşallah :) çok teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun

Aaa evet benimde cok güzel embriyolar tutmadi ama arkadaslarimin düsük kalite embriyolari hep tuttu
Yani Rabbim ol derse Hepsi olur Nasibimizde ne varsa onu yasiyoruz
kesinlikle bende buna inanıyorum evet elimizden gelenı yapalım iyi kalite embrıyolarımız olussun ama allah ol derse oluyor bunların hepsi teferruat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…