2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

ben varım hiç umutsuzluga kapılmayın.. elimizde kalan son embrıyolardı ve içlerinde en düşük kalite de olanlardı ve şükür tuttu

Geride embriyonun varmi? Varsa beklemeden transfer aşamasına geçin yoksa eşinizle konuşup maddi olarak durumunuz varsa tekrar başlayın tedaviye
5 embriyodan 2 si 5.gune gitti.2 sini de transfer etmişlerdi.maalesef kalmadı.keske 1 tane kalsaydı.esim maalesef 2 çocuğunun okul vs ücretleri ile ilgileniyo.inanirmisiniz.2 gündür ben acımı yalnız yaşıyorum.2 gündür o çocuklarıyla ilgileniyo.maalesef tek tarafın çocuğu olduğunda eziliyorsunuz, çoğu şeye sesinizi cikaramiyosunuz, bi cok şeyi bekleyemiyosunuz.ben bugun üzülerek kendi kendime karar verdim.doktorum taze transfer yapalim dedi.bi ümit tamam dedim.iki insan birbirini ne kadar sevse de herkesin çocuğu her zaman öncelikli ve daha kıymetli oluyor.son kez şansımı deneyecem Allaha siganacam, olmazsa eşimden ayrılmayı düşünüyorum üzülerek. Çocuğu olan bi insanla olmuyomus.bunlari bilerek evlenmedin mi diceksiniz.evet bilerek evlendim.ama işin içine girince öyle olmuyormuş.onun da ilk evliliği ilk çocuk heyecanı olsaydı şu an aynı duyguları hissedecektik. Daha doğrusu evliliğe dair iyi kötü ne varsa...

Yaşadığımız bu süreç gerçekten çok stresli yorucu inanın biz iki yıllık evli olmamıza rağmen bazen eşim pes etti olumsuz bir şeyler oldukça beni iyileştirmesi gerekirken daha da modumu düşürdü. Üstelik hiç çocuğumuz yok. Erkekler bizim kadar tahammüllü değil onu farkettim bizim kadar istemeyebiliyorlar bu kadar işlemler hep bizim üzerimizde oluyor aslında ama onlar daha zayıf bizler güçlüyüz.. hepimizin hikayesi imtihanı farklı. Biraz acınızı yaşayın kendinizi dinleyin bu şekilde bir şeylerin kararını vermeyin bence. Sakinleşince her şey daha da yerine oturacak ve daha sağlıklı bir karar vereceksiniz

Kizzlarr birsey sorcam sizede sıkıntı geliyor mu böyle üzerinize adet olacakmis sıkıntısı ve ter basması sicak basması bana geliyor ve korkutuyo çok

Kizzlarr birsey sorcam sizede sıkıntı geliyor mu böyle üzerinize adet olacakmis sıkıntısı ve ter basması sicak basması bana geliyor ve korkutuyo çok
Ya ben öyleyim canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Bide şu lekelenme peçeteyle silince tek oluyo kahverengimsi oldu o da canımı sıkıyo aslında hemşire korkmana gerek yok dedi yerleşme kanaması çoğlırsa ara dedi çok şükür çoğalmıyor da ams yine de modum düştü

Tabiki bu durumun eşinizin çocuğu olmasıyla da ilgisi var ama tek başına geçerli bir sebep değil. Erkekler bizim kadar hassas değiller. Sonuçta annelik iç güdüsü kadına verilen bir his erkekler bu konuda bizler gibi duyarlı değiller. İki taraf birbirine aşık olsada çok sevsede geçerli değil yaradılışlarımız farklı bir kere

Her sey Allah tan.belki de olmaması hayirliydi. Şimdi geldi ,2 çocuğu da yatılı okula gidiyor yerleştirdi geldi.onlardan ayrı kalmasının acısını benden çıkarıyor.keske kimyasal da olsa soylemeseydim acımı rahat rahat yaşasaydım.istemiyorum artık çocuk falan da istemiyorum.sonucu öğrenene kadar olmazsa gideriz tekrar gideriz diyen insan,çocuklarına üzüldüğünden ben yıldım biktim usandım diyor.

Ya benim canımın birşey istememesinden değil böyle sicak basiyor adet zamanida böyle oluyorum hani gelmeye çalışıyorda gelemiyor gibi aynen öyle korkuyorum iste

Benim de 4 Eylül'de 5AA blast transfer işlemi oldu dayanamayıp test yaptım ama negatif çıktı(
Aynı gün aynı embriyo kalitesi transfer olmuşuz. Ben iki adet erken gebelik testi aldım. 8.gün sabah ilk idrarla yapacağım. Sizinki erken olmuş gerçekten. Varsa görünmemesi normal. Hele bir de erken gebelik testi değilse ve ilk idrarla yapmadıysanız. Üzülmeyin boş yere

Kızlar merhaba umarım hepiniz iyisinizdir
Benim hatırlarsınız beta önce 35 sonra 15 çıkmıştı yani olmamıştı pazar günü
Hala regli olmadım
Doktorum bir kaç güne olursun demişti
Sanki ilgi ve alakası kesildi doktorun
Heniz hala neden tutmadı onun cevabını bile alamadım bu arada çok büyük isimli bir hastanede yaptırdım

Yarın doktoruma neden tutunamadığını soracağım. Siz bu yollardan geçtiniz.. başka neleri sormam lazım? Sizce neleri öğrenmem lazım?

Bir süre bu konuyu konusmamanizi tavsiye ederim üzerinden biraz zaman geçince ikinizde sakinlesince mantıklı bi şekilde konusup orta yolu bulursunuz elbette

Bende çok merak ediyorum bu konuyu neden olmadığını yani

Genelde negatiften sonra her doktor aynı muameleyi yapıyor aynı yerde devam edecekseniz bir sonraki transferde yada baştan baslayacaksaniz önerisi ne olacak neler yapilabilir onu konusabilirsiniz

Beni bugün aradi direkt kimyasal geçmiş olsun dedi.ne yapiyim hocam dedim taze transfer yapalim dedi.

İnşallah hayırlı haberler alırız

Bende 3 kere yumurta toplanıp donduruldu ,şimdi toplayıp hemen transfer edelim diyor.benim 9.gun kanda 24 çıktı dun 2.35 cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…