2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hadi insallah güzel ilerler canim benimde düsük basladi güzel ilerlesin
Bidaki kan verme günün ne zaman??

Kızlar günaydın perşembe gunu kesemızı gormustuk dün birden kanamam oldu ama aşırı yoğun adet kanaması gibi parça falan vardı hemen doktoruma gıttık cok sukur kesede bır sorun yokmus kanama bızı korkutur olmasını ıstemeyız ama onemlı olan ultrason bak bısey yok dedı bıraz rahatladım progestan fıtıl kullanıyordum onun yerıne promester ıgne verdı gunde ıkı tane dun bı tane vurulunca kanamam kesıldı ama cok korkuyorum umarım hıc bırınız yasamazsınız hepımız bebeklerımızı sag salım kucagımıza alalım kendınızı cıdden yormayın dıkkat edın ben ev ısı bıle yapmıyordum sadece ıse gıdıp gelıyordum merdıven bıle cıkmıyordum ona ragmen böyle oldu bırazda nasıp galıba dualarınızı eksık etmeyın

Canim korkma diemem cünki bende aglaya aglaya aksam doktorumun yanina gitmisligim oldu. Kanama bendefe vardi fakat korkulacak hic bisi yokmus stresden bile kaybedersin yapma böyle die cok kizmisti doktorum. Ilk zamanlarda olurmus ne yazikki . Bende bi gün hastanemde kaldim igne yapildi serumlar takildi ertesi gün ciktimda hic bisi kalmamisti. Rabbim sagliklica kucagimiza almak nasip olsun icimiz hic rahat dil ne Zorluklarla buluyoruz cünki demi

Gercekten oyle rahat 2 saat aglamısımdır muayene olurken bıle aglıyordum doktorum bak kese burda dıyınce ben uzulmıyım dıye mı boyle soyluyosunuz dedım ınanamadım cunku gerçekten 4 tane parça dustu sok oldum elim ayagım bosaldı gercekten cok zor ınsallah bı daha yasamayız

Kızlar günaydın. Gecenin bir yarısı uykumdan uyandıracak şiddette kasılma ve yanma yaşıyorum.Bu iki etti.Heryere baktım bir bilgi yok.Hiç yaşayan var mı?

Kızlar günaydın. Gecenin bir yarısı uykumdan uyandıracak şiddette kasılma ve yanma yaşıyorum.Bu iki etti.Heryere baktım bir bilgi yok.Hiç yaşayan var mı?
Ben yaşadım canım bu gece kasığımda ağrıyla uyandım sonra baktım kan gelmişti panik oldum ama sonra kesildi ağrımda zaten hemen geçti şimdi kanamam yok doktora gidiyorum

S Sahralina yazmıştı sanki. Beta yükseliyorsa umudumuz var yarın tekrar kan ver bence artışa bakalım

Ben yaşadım canım bu gece kasığımda ağrıyla uyandım sonra baktım kan gelmişti panik oldum ama sonra kesildi ağrımda zaten hemen geçti şimdi kanamam yok doktora gidiyorum
Kasılmamı bu onu da bilmiyorum.Şiddetli bir acı,yanma.Beredeyse ağlayacaktım.Ama kan falan yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…