2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım benim alttan muayene oldu. Daha çok erken olduğu için öyle tercih ediyor doktorlar sanırım.
Bende dün gittim karından göremedi alttan da bakmadı rahim duvarı kalınlaşmış haftaya gel dedi betamda 1700 ama kahverengi lekelenmem var aynı zamanda bel ağırsı da çok var o beni çok tedirgin ediyor çalışıyorum bir yandan da acaba rapor mu alsaydım diyorum ama hiç aklıma gelmedi doktora sormadım

Bende dün gittim karından göremedi alttan da bakmadı rahim duvarı kalınlaşmış haftaya gel dedi betamda 1700 ama kahverengi lekelenmem var aynı zamanda bel ağırsı da çok var o beni çok tedirgin ediyor çalışıyorum bir yandan da acaba rapor mu alsaydım diyorum ama hiç aklıma gelmedi doktora sormadım
Canım benimde lekelenmelerim oldu seni çok iyi anlıyorum ama genelde normal deniliyor. Eğer gerekli görseydi doktorun rapor verirdi içini ferah tut. Beta 5000in altında kese net gözükmüyor diye biliyorum, az kalmış yakında sağlıkla görürsün inşallah 😍 benim 5+6 da baya kanamam oldu ona rağmen kese ve bebek iyiydi, stres yapmayalim en büyük düşman o🙏

Günaydın kızlar. Pazartesi dersler başlıyor benim transferde 5. Günüm olucak sizce rapor almalı mıyım? Öğretmen olan arkadaşlarım ilk hafta yoğun oluyor genelde 3. Sınıfız. Kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Kızlar günaydın perşembe gunu kesemızı gormustuk dün birden kanamam oldu ama aşırı yoğun adet kanaması gibi parça falan vardı hemen doktoruma gıttık cok sukur kesede bır sorun yokmus kanama bızı korkutur olmasını ıstemeyız ama onemlı olan ultrason bak bısey yok dedı bıraz rahatladım progestan fıtıl kullanıyordum onun yerıne promester ıgne verdı gunde ıkı tane dun bı tane vurulunca kanamam kesıldı ama cok korkuyorum umarım hıc bırınız yasamazsınız hepımız bebeklerımızı sag salım kucagımıza alalım kendınızı cıdden yormayın dıkkat edın ben ev ısı bıle yapmıyordum sadece ıse gıdıp gelıyordum merdıven bıle cıkmıyordum ona ragmen böyle oldu bırazda nasıp galıba dualarınızı eksık etmeyın 🥺🙏🏻
Günaydın canım geçmiş olsun bak ama bebeğin seninleymiş yaptığın iğneler etkili zaten Allahın izniyle bi daha yaşamazsın böyle bi durum üzülme.🤲 Bilmiyorum beslenmeye ne kadar dikkat ediyorsun ama bak ben günlük bir iki dilim Avakado çiğ olarak badem kaju fındık ceviz kabak çekirdeği bir avuç tüketiyorum kefir ve süt içiyorum ev işi de ayakta yapıyorum namaz da transferden sonraki gün hemen başladım oturarak kılıyorum her gün Meryem ve Yusuf suresi ile kenzül arş duası dinliyorum eşimle yemek kahvaltı vs hazırlıyorum okula da başladık ams çok şükür ilk günden bu yana kanama vs olmadı öyle ciddi kasık ağrıları da yaşamadım stresli de olmadım hiç testi de evde vs yapıp kendimi strese sokmadım kan tahlili günüme beklemiştim. Bu kadar yazma sebebim belki siz anne adaylarımıza fikir olur. Tevekkül edelim gerisi Rabbimin takdiri. Allahım hepimizin endişe ve kaygıyla beklediği şeyin kabul olmuşlugunun sevincini yaşatsın 🤲🥹

Günaydın kızlar. Pazartesi dersler başlıyor benim transferde 5. Günüm olucak sizce rapor almalı mıyım? Öğretmen olan arkadaşlarım ilk hafta yoğun oluyor genelde 3. Sınıfız. Kararsız kaldım ne yapmalıyım?
Bir haftalık al bence hocam ben de yedinci gün ders anlatmıştım branş matematik sürekli ayaktaydım açıkçası yorulmuştum iki saatcik olmasına rağmen

L
Ben de transferin beşinci günü işe başladım 24 saatlik nöbetler şeklinde çalışıyorum ona rağmen doktorum çalış demişti kan akışı için sürekli dinlenme halinde olma demişti

Canım benimde lekelenmelerim oldu seni çok iyi anlıyorum ama genelde normal deniliyor. Eğer gerekli görseydi doktorun rapor verirdi içini ferah tut. Beta 5000in altında kese net gözükmüyor diye biliyorum, az kalmış yakında sağlıkla görürsün inşallah 😍 benim 5+6 da baya kanamam oldu ona rağmen kese ve bebek iyiydi, stres yapmayalim en büyük düşman o🙏
Teşekkür ederim lekelenmeleriniz kaç gün sürdü bide sürekli mi vardı

Bence bir hafta rapor al ben 14.gün dönmüştüm okula test sonucum çıkmadan gitmedim ama seminer olduğu için sıkıntı yoktu siz en azından bu hafta gitmeyin bence

Günaydın canım geçmiş olsun bak ama bebeğin seninleymiş yaptığın iğneler etkili zaten Allahın izniyle bi daha yaşamazsın böyle bi durum üzülme.🤲 Bilmiyorum beslenmeye ne kadar dikkat ediyorsun ama bak ben günlük bir iki dilim Avakado çiğ olarak badem kaju fındık ceviz kabak çekirdeği bir avuç tüketiyorum kefir ve süt içiyorum ev işi de ayakta yapıyorum namaz da transferden sonraki gün hemen başladım oturarak kılıyorum her gün Meryem ve Yusuf suresi ile kenzül arş duası dinliyorum eşimle yemek kahvaltı vs hazırlıyorum okula da başladık ams çok şükür ilk günden bu yana kanama vs olmadı öyle ciddi kasık ağrıları da yaşamadım stresli de olmadım hiç testi de evde vs yapıp kendimi strese sokmadım kan tahlili günüme beklemiştim. Bu kadar yazma sebebim belki siz anne adaylarımıza fikir olur. Tevekkül edelim gerisi Rabbimin takdiri. Allahım hepimizin endişe ve kaygıyla beklediği şeyin kabul olmuşlugunun sevincini yaşatsın 🤲🥹
İnşallah canım bu korku bana gerı kalan 8 ayda yeter heralde Allah beterınden korusun inşallah 🤲🏻
Canım gercekten etmeye calısıyorum hergun yumurtamı cevızımı fındıgımı meyvemı yıyorum sut ve sut urunlerı hıc sevmem ama hergun mutlaka sut ıcıyorum sarkuterı vs zararlı seyler yemıyorum ne bılıyım belkı de yasamam gerekiyodu boyle bırseyı Allah bı daha yasatmasın 🥺🤲🏻
Canım o kadar dua ettık kı anlatamam ısyerındekı arkadaslarım hepımız inşallah evlatlarımızı sağ salim kucagımıza alalım 🤲🏻🌸💘

Kızlar ben bugün sabah az miktarda bi kanama yaşadım kırmızı renk muayeneye gittim keseyi gördüm içinde bebekte vardı çok şükür kese etrafında kanama yok dedi doktor proluton Depot verdi önlem amaçlı 🙏🌸

Kızlar ben bugün sabah az miktarda bi kanama yaşadım kırmızı renk muayeneye gittim keseyi gördüm içinde bebekte vardı çok şükür kese etrafında kanama yok dedi doktor proluton Depot verdi önlem amaçlı 🙏🌸
Çoğumuz bu durumu yaşıyor sanırım. Ben ağlaya ağlaya gittim doktora baya kanamam oldu ama kese ve bebeği gördük. Yarım ay şeklinde bir kanama alanım var, insaAllah bir daha yaşamayız 🙏

Çok geçmiş olsun canım Rabbim bi daha öyle bir korku yaşatmasın 🙏🏻

İnşallah canım bu korku bana gerı kalan 8 ayda yeter heralde Allah beterınden korusun inşallah 🤲🏻
Canım gercekten etmeye calısıyorum hergun yumurtamı cevızımı fındıgımı meyvemı yıyorum sut ve sut urunlerı hıc sevmem ama hergun mutlaka sut ıcıyorum sarkuterı vs zararlı seyler yemıyorum ne bılıyım belkı de yasamam gerekiyodu boyle bırseyı Allah bı daha yasatmasın 🥺🤲🏻
Canım o kadar dua ettık kı anlatamam ısyerındekı arkadaslarım hepımız inşallah evlatlarımızı sağ salim kucagımıza alalım 🤲🏻🌸💘
Oh ne güzel bak mis gibi elinden geleni yapıyorsun işte için rahat etsin😇 amin amin hiç birimiz yaşamayalım böyle olumsuzluklar dediğin gibi sağlıcakla kucaklarımız dolsun 🤲🌺💞

Keseyi gören arkadaşlar betanız kaçken gördünüz bide karından mı alttan mi görüldü acaba
Benim 4000 üzeriydi canım alttan muayene etti doktorum. Küçük olduğu için karından görünmez dediler ama doktorların cihazlarına göre değişiyordur mutlaka. ben devlet hastanesinde muayene oluyorum

Geçmiş olsun canım ben de kullandım bu iğneyi inşallah faydasına göreceksin

Kizlar keseyi gorduk icinde cok az beyazlik da gorduk doktor bu yolk salc olacak dedi karindan bakti ama keseyi olcmedi artik bir sonraki randevuya kadar tek bilgim bu

Eklentiler

• 1A223559-45BB-4B69-8FBB-D7F94A24AE72.jpeg
    1A223559-45BB-4B69-8FBB-D7F94A24AE72.jpeg
    124,1 KB · Görüntüleme: 40
X