2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende keseyi gördüm çok şükür 16 eylül kaşp atışları için çağırdı keseyi görmeye gittiğim zaman muayene olmadan 1 saat önce lekelenmem olmuştu sizlerde de var mı diye merak ettım
Lekelenme bazen oluyor bazen olmuyor. Şimdikinde hiç yaşamadım ama bundan öncesinde lekelenmem olmuştu.Normal demişt doktor

Banada bebek tutunduğu için lekelenme olıyor dedi birde benim ikizmiş ama 2. Kese gelişmemiş
Yaa.Doktor birinin gelişmesi sonradan olabilir dedi.Haftaya tekrar keseye bakacağız.İkinci kese oluşcak mı diye.Belki seninki de öyle birşeydir. Allah hayırlısını versin.

Merhaba diyetisyen de vücut analizi yaptırdınız mı?Analiz yapılan tartıların bebeğe bir zararı va rmı acaba?

Benim de ayni valla 5+3 sabaha kese gormeye gidecegim ama cok hafif gogus agrisindan baska bir seyim yok bulanti falan herkes daha cok erken diyor bir iki haftaya belirtiler gelir galiba ya

Kızlar dün tam10. Günümdü beta hcg 20 çıktı, bi önceki gün 14 çıkmıştı. Yani beta yükselişte. Az önce su gibi bir akıntım oldu çok hafif kahverengi lekeli şekilde. Sizce ne olabilir. Sanki grupta okumuştum biri yazmıştı sulu akıntım oldu diye

Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza doktoruna söyledin mi lekelenme ile ilgili bişey dedi mi canım

arkadaşlar günaydın
3.gün transferi ve bugün 9. Günüm artık belli olmuştur ama ben hiç test yapmadım ve yarım sanıyordum ama hala yapamıyorum artık korkuyorum başladı pazartesi okulda sonucu almak istemediğim için yarın akşam gidip kan vericem ama nasıl vericem ben böyle hiç vermesem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…