2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Cok zor canim seni cok iyi anliyorum ama icimizi ne kadar rahatlatirsak okadar iyi bebegimizi biz strese sokuyoruz ne yazikki böyle seyler gayet normal sayiliyormus cünki dikkat et yat sürekli cok kalkma ayaga

Kızlar kanamam başladı, sulu sulu çok garip bisey, dün alsam beta 20 gelmişti. İlaçları kullanmaya devam ediyorum. Bugün normalde adet günüm. İlaçları kullanırken adet olur muyuz ? Hemşireme yazıyorum ama henüz dönmedi bana

Yok canim ilaclari birakmadan adet görünmüyor. Insallah sikica tutunuyor beebegin ama hastanene git doktoruna. Igne vuruyolar

Ben bu konuda nasıl rahat hissedeceksen öyle yapmanı tavsiye ederim, ilk denemem de transferden sonra 2 gün evde yattım sobra okula başladım ki 4 yaş benim çocuklarım ama sene sonu olmanın bi rahatlığı vardı sınıfta, çok korktuğum şeyler oldu stres yaptım ama tutmuştu, sonra kimyasala döndü tutacağı varsa o kadar yorulmayla bişey olmuyor evde kafam rahat olur sakin kalırım diyorsan gitme ama strese giriyorum hep aynı seyi düşünmekten diyorsan başlamanı tavsiye ederim

Çoğumuz bu durumu yaşıyor sanırım. Ben ağlaya ağlaya gittim doktora baya kanamam oldu ama kese ve bebeği gördük. Yarım ay şeklinde bir kanama alanım var, insaAllah bir daha yaşamayız
Çok gecmis olsun sanada. Benim kesede veya kese çevresinde kanama yok kan sulandırıcıdan olduğu düşünülüyor dün kullanmaya başlamıştım geri bıraktım. Haftaya kalp atışı için çağırdı. Zorlasam bugunde dinletirdim ama seni zorlamak istemedim dedi doktor. İnşallah ilk ve son olur bu kanamamiz
Çok geçmiş olsun canım Rabbim bi daha öyle bir korku yaşatmasın
Amin canım nasıl korktum tarif edemem çok şükür korktugumla kaldım neyseki
Geçmiş olsun canım ben de kullandım bu iğneyi inşallah faydasına göreceksin
İnşallah canım teşekkür ederim aktif kanama olmadığı için korkmana gerek yok denildi zaten geçmis gitmiş olsun böylelikle
Çok geçmiş olsun bu iğneyi kaç güne bir yapacaksınız
2 günde 1 olmak üzere toplam 5 kutu verildi canım

Kizlar keseyi gorduk icinde cok az beyazlik da gorduk doktor bu yolk salc olacak dedi karindan bakti ama keseyi olcmedi artik bir sonraki randevuya kadar tek bilgim bu
Benim kesemde buna benzer canım içinde bebek oluşumu var dedi doktor kesem 5haftayla uyumluymuş benimde. Tebrik ederim. Allah saglikla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin

Kizlar keseyi gorduk icinde cok az beyazlik da gorduk doktor bu yolk salc olacak dedi karindan bakti ama keseyi olcmedi artik bir sonraki randevuya kadar tek bilgim bu
Canım tek kese gözüktü o zaman demi tebrik ederim değerin senin de yüksekti ya o yüzden dedim benim de yüksek acaba iki kese mi vardır diye düşünüyorum

Bende norlmade progestan 50 mg vuruyordum hem lekelenmeyi kesmedi hemde iki taraflıda deri altında birikti bugün 10 gündür yapıyorum bugün Pruloton depota geçtim üç günde bir bi hafta kullanacakmışım

İlaç kullanırken adet olunmuyor diye biliyorum progestanlar adeti engelliyor diye duymuştum doktorunuzla iletişime geçebildiniz mi
Hemşiremle iletişime geçebildim çok şükür, prolutex iğne yap dedi onu yaptım. Devam ederse acile git dedi. Uzandım sırt üstü bekliyorum umarım bebeğim benimle kalır. Çok degisik bi şeydi, kanama desem değil akıntı desem değil, kahverengi su gibi geldi

Benim de pazartesi 5. günüm ve ben de öğretmenim. Ben gitmeyi düşünüyorum. Doktorum normal hayatına devam et dedi. Ama tabi şöyle de birşey var. Ben ortaokul öğretmeniyim ve kapanan sınıflardan dolayı nöbet günüm hariç az dersim olduğu için tüm gün okulda olmayacağım. Ve okulda olup öğrencilerimle vakit geçirmek, arkadaşlarla tenefüslerde muhabbet etmek bana iyi geliyor. Siz şunu düşünün hocam bence. Çok yorulur muyum? Çok ayakta kalır mıyım? Gittiğim için huzursuz hissedip stres yapar mıyım? Bu sorulara cevabınız evetse gitmeyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…