2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

ben daha önce bu aşamaya hiç gelmedim kimyasal oldu hep.. neyse kötü düşünmeyelim inşallah bu defa saglıkla kolaylıkla kucagımıza almak nasip olur

E emreko kimyasalda peki değen kaçtı benim 10.gün 35 kimyasal olabilir değil mi
ben kötü bir örnegim çok azdır benım gbi olan onun için yazdıklarımı kafanıza takmayın lütfen 4 kimyasalım var sırayla ögrendıgım degerler 21-15-58-666.. en sonunda şunu anladım ki düşen değer 666dan da düşüyor allah ol derse yaşayacaksa 20le ögrenip düzenli artıp kucagına alan da var.. ben hep saglıklı hayırlısı için dua ettim demekki saglıklı hayırlı değildi diyorum.. önemli olan düzenli artış onun için suan 35e takılma lütfen moralini yüksek tut allah ol derse hersey olur ilk degerin önemi yok

Dr ne dedi iki kat artmış aslında az olsada inşallah katlanarak artar
Doktora yazmadım henüz, biraz artış var ama tam iki kat degil. 7.gun test yaptığımda negatif çıkmıştı çok ağlamıştım hatta sigara da içtim bi tane umarım ondan olmamıştır

Merhaba arkadaşlar benimde bugün transferin 9. Günü ve testte hemen ikinci çizgi belirginleşti daha önceki transferlerde test yapıyordum fakat ikinci çizgiyi hiç görmemiştim sizce silik çizgi var mıdır

Merhaba arkadaşlar benimde bugün transferin 9. Günü ve testte hemen ikinci çizgi belirginleşti daha önceki transferlerde test yapıyordum fakat ikinci çizgiyi hiç görmemiştim sizce silik çizgi var mıdır
Vardır inşallah hayırlı olsun şimdiden diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…