2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim dün 3. Günüm bitip dördüncü günüm başlamıştı. Akşam kan tahlili verdim. <1 çıktı. Yani negatif.

Tamam acele ettim. Şu an yüksek olamaz zaten ama en azından 5 filan çıkması gerekmez miydi? Aranızda erkenden gidip kan veren oldu mu? Tutmadı galiba benimki.

Bence çok çok erken kan vermişsiniz biraz bekleyin stres yapmayın

Çok erken belki geç tutunmadir biraz sabırlı olun zamanı gelince yapın ümitsizliğe kapılmayın erken yapılan testler stresten başka bir şey yapmıyor en iyisi günümüzü beklemek

Kızlar kesemi gördüm.Tek kese.Doktorum haftaya tekrar çağırdı.ikinci kese sonradan görünebiliyormuş. Ona bakacak.Ama şimdilik tek şükürler olsun
Hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim darısı başıma inşallah yarın sabah çağırdı beni doktor sende 20 ağustosta transfer olmuştun dimi? Birde karından mı baktı neler dedi çok heyecanlandım

Çok teşekkür ederim. Hayırlısı inşallah.Darısı başına.Alttan baktı.20 siydi transferim.

Çok erken belki geç tutunmadir biraz sabırlı olun zamanı gelince yapın ümitsizliğe kapılmayın erken yapılan testler stresten başka bir şey yapmıyor en iyisi günümüzü beklemek
Evde hiç iş de yapmadığım için aklım sürekli orada. Bugün çamaşır yıkayıp şöyle bi toz filan alayım. Nasılsa artık implante olmuştur. Yarın bi daha test vercem

Pozitif gorenlere hayirli ve ugurlu olsun Funda gode’nin hastalarindan taze embriyo transferi yapip tutunan oldu mu acaba? Bir de eger hatirliyorsaniz, yumurta toplama islemi doneminde kendisini ne siklikla ziyaret ediyordunuz?

Kızlar kesemi gördüm.Tek kese.Doktorum haftaya tekrar çağırdı.ikinci kese sonradan görünebiliyormuş. Ona bakacak.Ama şimdilik tek şükürler olsun
Canım hayırlı olsun
Allah sag sakım kucagımıza almayı nasıp etsın benımde doktorum aynı seyı soyledı
Bazen gızlenebılıyolar yada daha gec olusuyo dedı

Evde hiç iş de yapmadığım için aklım sürekli orada. Bugün çamaşır yıkayıp şöyle bi toz filan alayım. Nasılsa artık implante olmuştur. Yarın bi daha test vercem
Canim bunu kendine yapma. Böyle oldugunu hemen ögrensek bilsek biz nie bekleyelim 9-10 gün. Bence kendine yapiyosun yapma. Zamanini bekle daha yeni transfer olmussun..
kacinci denemenki bu kadar bikmissin erkenden hemen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…