2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim de keselerden biri birinden büyük, kan değerlerim normal artıştayken birden fırladı. Muhtemelen biri sonradan tutundu yani. İçin rahat olsun

Bir de doktor ikiz gebeliklerde bebekler normalden bir hafta geriden gelir, Kendi aralarında ise biri hep sonradan takip eder dedi. Yani ikisi aynı anda aynı oranda büyümüyor.

Arkadaşlar 11 haftalık tüp bebekle hamileyim pazartesi gece kanamam oldu hemen acile gittim sabahta kendi dokturma göründüm düşük riski yok dedi eve git pedi dolduracak kadar olursa tekrar gel dedi şimdi dolu dolu birden akmıyor ama ara ara koyu kahve yada siyaha yakın akıntım oluyor ne bi anda pedi dolduracak kadar nede tamaman bitiyor ne yapacağımı bilmiyorum düşük olurmu çok korkuyorum

Son adet tarihine baz aliyolar canim bende 6+2 deyim. Ama ikizlerde genel olarak öyle olurmus biri daha önce ilerlermis yani duydugum kadariyla bi bilgim yokta kendini strese sokacak mutlaka bisi buluyosun pinar sen bi rahatla artiiik

Igne vurulmadimi canim? Benimde 9haftalikken olmustu hemen kendi tüp bebek doktoruma gittim igne ve serumlar verildi o gece kaldim orda sabah hic biseyim kalmamisti bidada görmedim kanama. Ama cok gecmeden kaybettim bebegimi ne yazikki

Bir de doktor ikiz gebeliklerde bebekler normalden bir hafta geriden gelir, Kendi aralarında ise biri hep sonradan takip eder dedi. Yani ikisi aynı anda aynı oranda büyümüyor.
Sizinki de öyle dediyse tamam.İkiz olduğunu zaten dipeeinden bir hafta sonra öğrendim.Sonradan tutundu belli ki. Teşekkürler

Son adet tarihine baz aliyolar canim bende 6+2 deyim. Ama ikizlerde genel olarak öyle olurmus biri daha önce ilerlermis yani duydugum kadariyla bi bilgim yokta kendini strese sokacak mutlaka bisi buluyosun pinar sen bi rahatla artiiik
Bir merve kadar değil ama benim de aşağı kalır yanım yok canım ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş napalım

Bir merve kadar değil ama benim de aşağı kalır yanım yok canım ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş napalım
Öyle tabiki ama yasadiklarimiz tecrübeydi canim Geldi ve gecti bugüne odaklan ve anin tadini cikar illa bisi düsünmek istiyosan yavrularini kucagina aldigini hayal et

Sizinki de öyle dediyse tamam.İkiz olduğunu zaten dipeeinden bir hafta sonra öğrendim.Sonradan tutundu belli ki. Teşekkürler
Bi kese gördün sonraki hafta bida kontrolune gittigindemi dier keseyi gördün canim? Öylede süprizler oluyomuymus ya ne güzell kacinci haftada gördün peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…