2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet aynen oraya, göbek deliği hizasının birazcık asagisinda yapıyorum ben. Elime alıp gerdigim zaman hem saha az aciyor hem de morarmiyor çok fazla

Canım benim 4 cm idi doktorum titizdi laporoskopi olmadan tedaviye başlamamız doğru değil dedi çünkü kiste rağmen rezervim iyidi çocuk normal yolla olmamasını buna bağladı önce yumurta toplandı sonra ameliyat oldum ikinci adetimde de tüp bebek doktorum tedaviye başladı

Dediğin şekilde vuruyorum bende göbek deliğinin alt kısmına da vurmaya başladım hep sağlı sollu vuruyordum biraz altına da vurayım dedim elinle etini kabart öyle vur canım sonra enjekte ederken elini eski haline getir kalçaya vuruyorlar ya o şekil yani

Ameliyatı nasıl zor mu hiç bilgim yok çünkü

Altlarinada vurabilirsin canim parmaginla ayarla göbek deliginden 3 parmak yana

Ben daha çok sağ ve sol taraflara vuruyorum zor giriyor altta tatafta denedim daha çok zorlandım batırmasinda progestan iğneyi de zor batiriyorum

Ben daha çok sağ ve sol taraflara vuruyorum zor giriyor altta tatafta denedim daha çok zorlandım batırmasinda progestan iğneyi de zor batiriyorum
Evet sağ sol taraflar tabi ama hani yatay olarak birazcık asagisi demek istedim. Hani göbek deliğini altında değil yani. Söyle anlatayım göbek deliğimin hizasından 2-3 parmak kadar sağ yapıp sonra birazcık asagisina yapıyorum iğneyi. Umarım anlatabilmişimdir

Reactions: Y R
Benim lazerdi ama bu tedaviyle beraber coştu bugün pudralı eldiveni ile temizledim ben ama epey yoruldum jiletle hemen çıkıyor ilerleyen zamanlarda ağdaya geçeriz heralde ya

Ben ağda yapıyorum canım bir sorun olmaz bence sık aralıklarla yaparsan aldığın tüyler daha az olur acısı da az olur zorlanmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…