2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Oksapar vurulanlar tam olarak nasıl ve nereye vurduğunuzu yani göbeğin tam nerelerine vurduğunuzu anlatır mısınız? Ben göbek deliğimin 2-3 parmak etrafına vuruyorum ama iğne girmiyor derim semsert çok yanım yanıyor
4-5 parmak ilerisi ama şöyle yapıyorum.o bölgeyi hafif sıkıyorum.İğnenin ucunu deydiriyorum.Nerenin ne kdar acıyacağını kestirebiliyorsun.Öyle yapınca iğne rahat giriyor

Son düzenleme:
Kızlar merhaba 5+1 de keseyi gördük bugün çok şükür. Doktor iki hafta sonra ultrason muayenesine gel dedi. Pazartesi 15. günümde beta 1682 Progestoron da 44 gelmişti. Bugün 18. günüm beta 4145 Progestoron da 28,50 gelmiş yani düşüş var biraz. Doktor normal bi sıkıntı yok dedi ama ben çok tedirgin oldum ya Progestoron baya düşmüş ve beta da 4800-5000 civarı gelmeliydi

Kızlar merhaba 5+1 de keseyi gördük bugün çok şükür. Doktor iki hafta sonra ultrason muayenesine gel dedi. Pazartesi 15. günümde beta 1682 Progestoron da 44 gelmişti. Bugün 18. günüm beta 4145 Progestoron da 28,50 gelmiş yani düşüş var biraz. Doktor normal bi sıkıntı yok dedi ama ben çok tedirgin oldum ya Progestoron baya düşmüş ve beta da 4800-5000 civarı gelmeliydi
Canım herhangi bir kanaman yoksa korkma bence progesteron çok önemli ama şükür siz iyisiniz🥰

Kanamam yok çok şükür ama bugün bacaklarım ve belim ağrıyor inşallah normaldir. Progesteron iğneyi kalçadan yaptırıyorum bacak ağrılarım o yüzdendir inşallah
Bende kalçadan yaptırıyorum sabah 2 akşam 2 doz.. kalçam mosmor.. kuyruk sokumu çok ağrıyor ara ara da belime ve bacaklarıma ağrı giriyor geziyor gidiyor🥰 iğneler yağlı ya mahvetti

Bende kalçadan yaptırıyorum sabah 2 akşam 2 doz.. kalçam mosmor.. kuyruk sokumu çok ağrıyor ara ara da belime ve bacaklarıma ağrı giriyor geziyor gidiyor🥰 iğneler yağlı ya mahvetti
Benim günde tek doz ama dediğin gibi yağlı olunca baya can yakıyor Allah yardımcın olsun senin de. Bugün sağlık ocağında doktor iğne yaparken çok morarmış biraz morluğun alt tarafına yapıcam canın acıyabilir demişti sanırım bacağım o yüzden ağrıyor

Benim günde tek doz ama dediğin gibi yağlı olunca baya can yakıyor Allah yardımcın olsun senin de. Bugün sağlık ocağında doktor iğne yaparken çok morarmış biraz morluğun alt tarafına yapıcam canın acıyabilir demişti sanırım bacağım o yüzden ağrıyor
Muhtemelen ondandır canım kendini strese sokma. Ben fitil kullanamıyorum riske giremedim iğneye razı oldum😊 miniğim gelsin de razıyız her şeyine 🐣

Sorun yok denmiş işte.Kafana takma

X