2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evde hiç iş de yapmadığım için aklım sürekli orada. Bugün çamaşır yıkayıp şöyle bi toz filan alayım. Nasılsa artık implante olmuştur. Yarın bi daha test vercem 😅
Canım dun kese gormeye gıttık doktorum dun bıle normal hayatına donebılırsın ama kendını cok yorma ılk uc ay onemlı dedı cok egılıp kalkmalı uzanmalı seyler yapmanı tavsıye etmem 🥹

Kızlar merhaba 5+1 de keseyi gördük bugün çok şükür. Doktor iki hafta sonra ultrason muayenesine gel dedi. Pazartesi 15. günümde beta 1682 Progestoron da 44 gelmişti. Bugün 18. günüm beta 4145 Progestoron da 28,50 gelmiş yani düşüş var biraz. Doktor normal bi sıkıntı yok dedi ama ben çok tedirgin oldum ya Progestoron baya düşmüş ve beta da 4800-5000 civarı gelmeliydi
Canım bende sabah progestanıma baktırdım benimde düşük geldi sen ne kullanıyorsun Protestan olarak iğne mi fitil mi? Kaçıncı günün bugün doktor progestan için takviye ver mi?

Selam kızlar
Test günümdü maalesef negatif 4.3 geldi değerim. 6aa 5. Gün pgt si iyi gelen embriyoydu. Üzüldük açıkçası doktorum da umutluydu. Olmayınca olmuyor. Dondurulmuşlardan devam edeceğiz artık, hakkımızda hayırlısı
Cok cok üzüldüm canim ne emekler veriyoruzki sonuc böyle olunca yikiliyoruz. Ama pes etmek arkanda dondurulmuslar varmis ne güzel en azindan sifirdan baslamicaksin. Buna sükür canim yaa❤️🤲🏻🥹

Doktorun ne dedi peki.. benim pazar günki kana göre anlarız dedi yoksa düşük riski vs dedi.. 2. Kanın kaç çıktı.. :KK43:
Insallah güzel ilerler canim böyle düsük baslayip cok güzel yerlere gelmis hatta bebeklerine kavusmus cok kisi var icini rahatlat❤️ 9.cu günüm 40 / 12. günüm 79 geldi artis var ve gec tutunmustur bu rakam o yüzden cikabiliyor dedi. Yarin tekrar vericem bakalim bende🤲🏻

Merhabalar. Ben de ayın ikisinde yani Pazartesi günü transferi yaptırdım. Kasık bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var ama ben bunları belirti olarak görmüyorum önceki denemelerimde de yaşadığım için. Test günüme daha çok var 🥲 7/2b, 6/2b 3.gün 2 embriyo transfer edildi. Bu son denemem inşallah mucize olur

X