2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok cnm zaten uyumlu değil adet tarihinden 1 gün sonrayi almisti dr baz kese günü. Simdi kalp atışı için gidince o gün söylediği günle de tutmadi
Arti olarak 2 gün onc3 baska dr a gitmistim onunla da ayni tutmadi bugün yani 2 gun önce 6+5,ti bugün yine 6+5 boyuda ayni çıktı günüde

Anladım canım ama bence takılma doktorun eğer normal diyorsa.Cihazdan cihaza fark ediyor bir de kaliteli ultrason cihazlarında ölçümler daha net oluyor ben kendi tüp bebek doktorumda kalp atışını görmeyi bırak dinlemistim bile ama devletteki ultrason cihazında bırak dinlemeyi görünmüyordu bile kalp atışı cihaz kalitesiz olduğu için. Onla da ilgili olabilir takılma

Evet cnm doğru söylüyorsun. Diğeriyle pek sey yapmadim zaten de. Hani ayni ultrason cihazinda 2 gün oynamasi beni bulandirdi açıkçası.

Evet cnm doğru söylüyorsun. Diğeriyle pek sey yapmadim zaten de. Hani ayni ultrason cihazinda 2 gün oynamasi beni bulandirdi açıkçası.
Yok yok hiç takılma cihazdan cihaza bile farkediyor kalibrasyon farkı var doktorunun dediğini dikkate et sen sorun yok diyorsa yoktur

İşte ben de onu yazdım. Normalde ilk söylediği ölçüme göre 7+1 olmam lazımdı dün. Ama dün ölçtüğünde 6+4 ve 5+6 çıktılar.Kendi hesabına göre 4 gün geriden geliyorum

Yaa geçmiş olsun lekeler korkutuyor insanı ama doktorlar yerini yapıyor bebek diyorlar benim çoğalırsa gideceğim ben de kanama alanı yoktu bende çünkü dört gün önce bakmıştık daha. Benim dozları değiştirmedi

Yok kanama alani yokta buraya kese icin gitmiştim kese için baktıkları ve bugün tutmuyor aynı yer ama tutmadi yani o kafami bulandırdı. Oynama yapabilir dedi o kadar ama kese icin gittim günle 2 gün attı
2-3 gün ve daha ileri haftalarda 1 haftaya kadar normal karşılanıyor..sonuçta imleci minicik oynatırsa doktor farklı çıkıyor o yüzden önemsenmiyor..kanama alanı olmasın da

Bende de garip bir sakinlik var..benim de 6.denemem ve ilk defa pozitif gördüm..doktorum kese görmeye değil direk kalp atışı görmeye çağırdı ve garip bir sakinlikle bekliyorum..bu da biraz tuhaf..insallah hepimiz sorunsuz gebelikler yaşarız ve bebeklerimizi alırız kucağımıza

O kanama alanı yok olana kadar lekelenme devam eder canım önemli olan kesilmiş olması

İnşallah bende duyarım. Gözünüz aydın canım

Insallah canim benim inan insan ister istemez kendini kotuye alistiriyo dusunuyo ama sonuc iyi oluyo duyuyomussun iyi dusun iyi olsun ben inaniyorum hepimiz iyi devam edecegiz
Beni en iyi siz anlarsınız kalp atışını duymadan önce herkes acaba duyacak mıyım belirtim yok diyordu. İnsan tabi hem tedirgin hemde heyecanlı oluyor. İnşallah güzel olur

Insallah canim benim inan insan ister istemez kendini kotuye alistiriyo dusunuyo ama sonuc iyi oluyo duyuyomussun iyi dusun iyi olsun ben inaniyorum hepimiz iyi devam edecegiz
Benim de senin gibi yüksek başlamıştı ikiz olabilir demişti doktorum ama tek kese gördük bakalım neler olacak

Bende öyle canim cok sakinim. Icim okadar rahatki sebebsizce.
Insallah bu kez saga saglim kucaklarimiza almak nasip olsun. Seninle ayni duygulari yasamisiz canim bu kez bizimle olur insallah cücüklerimiz

Sadece prolutex ki kullaniyorsun kalçadan olanı kullaniyor musun? Ben bulunduğum yerde prolutex bulmakta zorlanıyorum progestan dex muadili olanı kullanıyorum ama prolutex kadar etkili mi hiç bilemiyorum.

Sadece prolutex ki kullaniyorsun kalçadan olanı kullaniyor musun? Ben bulunduğum yerde prolutex bulmakta zorlanıyorum progestan dex muadili olanı kullanıyorum ama prolutex kadar etkili mi hiç bilemiyorum.
Yok göbekten günde 3 doz kullanıyorum. Onu doktoruma sordum ben Farketmiyor ikisi de aynı etkiyi gösteriyor dedi rahat olabilirsin

Yok göbekten günde 3 doz kullanıyorum. Onu doktoruma sordum ben Farketmiyor ikisi de aynı etkiyi gösteriyor dedi rahat olabilirsin
Benim de sürekli lekelerim oluyor 1 gün kalçadan 1 gün göbekten vuruluyorum lekelerden sonra doktorum her gün göbekten 1 tane daha ekle dedi yani günde 2 iğne. 3 gündür kullanıyorum ama kesilmiyor lekeler

İşte ben de onu yazdım. Normalde ilk söylediği ölçüme göre 7+1 olmam lazımdı dün. Ama dün ölçtüğünde 6+4 ve 5+6 çıktılar.Kendi hesabına göre 4 gün geriden geliyorum
Evet benimde öyle. Onların söyledikleri sey tutmadi yani bendede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…