2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ya bilmiyorum cnm bilemedim yani ilk transferde tarsnfer sonrası hemen verdiler telefondada belirttim tekrar ama öyle dedi bilemedim napicami. Olmadi cars gittiğim de tekrar söylerim

Ya vermedi kafam karıştı cidden napsam bilemedim

Ya bilmiyorum cnm bilemedim yani ilk transferde tarsnfer sonrası hemen verdiler telefondada belirttim tekrar ama öyle dedi bilemedim napicami. Olmadi cars gittiğim de tekrar söylerim
Aynen sor canım ihmal etme sağlıklı insanlarla bile corasprin haftada bir alın deniyor kalp krizini falan önlüyor ya yani vermeme sebepleri ne olabilir acaba onu da merak ettim

Aynen sor canım ihmal etme sağlıklı insanlarla bile corasprin haftada bir alın deniyor kalp krizini falan önlüyor ya yani vermeme sebepleri ne olabilir acaba onu da merak ettim
Bilmiyorum ki cnm valla iste ilk tranferde vermiştiniz deyince hormonlarla yumurtalarla ilgili birşey dedi ama carsmba gidince yinelerim bakalim

Kızlar herkese merhaba umarım bekleyen herkes pozitifleri görür ve bebeklerini sağ salim kucaklarına alır bende mart ayında transfer oldum 7 aylık ikizlerimi bekliyorum Allahım sağ Salim kavuşmayı nasip etsin ikiside 3. Gün embriyosuydu yaşım 36. 5. Gün 3. Gün hiç takılmayın hepiniz iyi sonuçlar alırsınız inşallah

Eşimle bunu tartıştıktan hrmen sonra gelen mesaj bak herkes 5. Güne gitmiş pgt yaptırmış dedikten sonra bana geldiğini düşünüyorum mesajın

Tamamdır canım hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…