2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum sanırım benimki dış gebelik ve doktor kesenin yerini görmeden tedavi etmeyecek bu süreç te benim bir sonraki tedavi planımı erteliyor kaygılanıyorum açıkçası ben bunu sonlandırdıktan sonra ne kadar beklemem gerekicek? Mesela 3 ay yumurtayı hazırlamak istiyorum 6 ay artı 3 ay gibi bir süre mi vermem gerekiyor kendime bir fikriniz var mı

Kızlar İstanbul da olanlara Nehir Bayram hocayı tavsiye ederim Eyüp Sultan a çok yakın Rami de küçük özel bir hastanede daha çok sezeryan sonrası normal doğum yaptırmasıyla tanınır, işinin ehlisi olduğunu düşünüyorum İstanbul da doktor arayanlara belki bir seçenek olur bakarsınız

Dış gebelik sonrası gebelik için 6 ay beklemek gerek diyordu doktorum ama yumurta toplanabilir mi daha erkenden sormak lazım

Ay masallah saglikli bi sekilde kucagimiza almakta nasip olsun insallah canimm
Sizin son adet tarihiniz neydi acaba? Benim transfer 30 Ağustos, son adet 6 Ağustos 6+6 olarak hesapladılar sizin transfer daha da önceydi diye hatırlıyorum. Ay bu hesaplamalar çok kafa karıştırıcı

Çok geçmiş olsun. Ben senin yerinde olsam kendi mi hazır hissedersem 6 ayın son 3 ayında hazırlanırdım tedaviye. Ama tabi ki doktor ile konuşup karar vermek en doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…