2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Daha evvel taze 2 yumurta transferi olmuştu ve ikisi de tutmuştu ama genetik olarak sorunlu imişler ve vücudum istemedi, 7 haftalık iken kalpleri durdu.
Bu sefer genetik testi de yaptırdık sağlam ilerlemeye çalıştık, hakkımızda hayırlısı 🙏
Öncelikle Dr verdiği ilaçların ve vitaminin saatlerine dikkat ediyorum. Zamanı geçirmemeye çalışıyorum.
İlk 3 gün tamamen dinlenmeye dikkat ediyorum. Bu süreçte eşim inanılmaz destekçim ve bu sefer annem de geldi, ev işi, yemek vs hiç bisi yapmıyorum.
Dengeli beslenme yani sıra önerilen ananas vb meyvelerden tüketmeye çalışıyorum. Stres yapmamaya çalışıyorum.
3. Günden sonra ise çok yormamak kaydı ile yürüyüşlere başlayacağım. Rahme ne kadar kan dolaşımı yaptırabilir isek minikler o kadar beslenir ve gelişir.
Hepimiz stresli ve tedirginiz farkındayım ama naçizane tavsiyem stresten uzak durun kendinizi tamamen oyalayacak şeyler bulun. Ben dizi izliyorum 😬 hazır olimpiyatlar da var keyif aldığım spor müsabakalarını izliyorum.
Henüz transfer olmamış arkadaşlar doktorunuza güvenin, ben kalınlık vs hiç sormadım, takip etmedim. Her ne olursa olsun bizler onun için birer başarı olmalıyız ki kendisi mesleğinde başarılı diye anılsın, başarısız her öykü o doktor için büyük eksi demek. Artık internet var ve herkes araştırma yapabilir.
Ev işi konusunda da kendinize 2 haftacik süre tanıyın. 2 haftada süpürge yapmayiverin eşiniz yapmıyor yardımcı olan yok vs ise gözünüzü kapayın görmeyin. Test sonucu gelsin + görün sonra daha rahat hareket edersiniz ✌️
Ayy canım ne güzel yazmışsın 😍
Bende ilk transfer de yere göğe sığmadım 3.günden sonra ev işi yemek falan yaptım ama bu sefer yapasım yok . Benim aklım biraz progesterona takıldı 10.71 geldi daha yüksek olsa iyiydi yani 😥 bide asistan rahimin yukarısı ince biraz falan dedi doktor geldiğinde gayet güzel dedi ama içim bi huzursuz oldu o an

Yarın arayıp transfer saatini söyleyeceklermiş çözdürme aşamasına göre belli oluyor sanırım

Kızlaar progestan dex yada kalçadan olan progestanı günde kaç kez kullanıyorsunuz

Transfere gitmeden 5 gün günde 1 ampuldü transferden sonra günde 1 yine ama cift ampul vuruluyorum canım
Sabah 2 akşam 2 fitil olarak kullanıyorum
Şimdi kızlar yarın transferim var . Progestan 10.71 çıkmış normalde 10 ve üzeri istiyorlarmış araştırdım . Progestan dex günde 1 tane akşam 9 da vuruyorum iğneyi acaba dedim sabah 9 da da ekstra bir vursam mı ? Şöyle 16-20 olsa kafamı karıştırdı şimdi

Şimdi kızlar yarın transferim var . Progestan 10.71 çıkmış normalde 10 ve üzeri istiyorlarmış araştırdım . Progestan dex günde 1 tane akşam 9 da vuruyorum iğneyi acaba dedim sabah 9 da da ekstra bir vursam mı ? Şöyle 16-20 olsa kafamı karıştırdı şimdi
Bu iğnenin saati önemli mi ben sürekli farklı saatlerde vuruluyorum

Ayy canım ne güzel yazmışsın 😍
Bende ilk transfer de yere göğe sığmadım 3.günden sonra ev işi yemek falan yaptım ama bu sefer yapasım yok . Benim aklım biraz progesterona takıldı 10.71 geldi daha yüksek olsa iyiydi yani 😥 bide asistan rahimin yukarısı ince biraz falan dedi doktor geldiğinde gayet güzel dedi ama içim bi huzursuz oldu o an
Gönlünü ferah tut, adı üstünde asistan. Kaldı ki değil günlük neredeyse saatlik değişim söz konusu, vücudumuza sürekli yükleme yapılıyor. Progestana da takılma, ona hoca takılsın. Düşük görürse ilaç dozunu değiştirir zaten.
Suan günde 2 defa her defasında 2 adet fitil ve 1 defa dex iğne -göbek- yapıyorum.
Kafana göre ilaçta değişiklik yapmamanı öneririm. Çok kafana takıyorsan yarın sabahtan doktora sor bence

X