2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yasi 40tan buyuklere cok konulabiliyo. Yas 35ten kucukse yapmiyolar. Cogul gebelik yine de risk tasiyor erken dogum gibi. O yuzden bazi yerler daha kati.

Yasi 40tan buyuklere cok konulabiliyo. Yas 35ten kucukse yapmiyolar. Cogul gebelik yine de risk tasiyor erken dogum gibi. O yuzden bazi yerler daha kati.
Bana da bu dediğiniz riskleri söylemişlerdi zaten.. prosedür gereği söylemeleri gerekli.. ama ben ısrar ettim.. tek çocuğu oturur ben de yaparım, bana 2 tane lazım dedim

canım ben başladım zaten tedavi devam ediyor transfer olacak hastanede kaydım var inşallah tutar allah korusun tutmazsa o zaman bakarım :-*

Kızlar merhaba ilk denemem oluyor 17 Ağustosta taze 3. Gün embriyosu transfer edildi bugün transferden sonra 5. Günüm burda okuduğum yorumlarda test yapan pozitif görmüş inşallah Bnde görürüm kalitesi olarak 12 hücreye bölünmüş 1. Kalite 3 gün embriyosu transfer edilmiş bilgisi olan var mı

Benimde ilki tazeydi bende transferden sonra 9. Gun öğrenmiştim ama catlatma ignesinin etkisinin geçtiğinden emin olun ben 2 gun yapmıştım mesel 8 ve 9 da 9.gunün ki koyulastığını görünce pozitif olduğuna karar vermiştim

Anladım catlama iğnesinden sonra 11. Günüm bugün acaba test yapsam çıkar mı bide 3 gün embriyosu 12 hücreye bölünmüş demesi çok değil mi internette hiç öyle bişi yazmıyor

Anladım catlama iğnesinden sonra 11. Günüm bugün acaba test yapsam çıkar mı bide 3 gün embriyosu 12 hücreye bölünmüş demesi çok değil mi internette hiç öyle bişi yazmıyor
12 hücreli diye geciyor yani kaliteli anlaminda demek diye biliyorum ben. Taze transferlerde hücreli diye geciyor 12 olmasida kalitesinin güzel olduğu anlamina geliyor demek diye biliyorum ben cnm. Catlatmanin etkisi geçer kaset testte diye tahmin ediyorum ama erken gebelik yaparsan gecmediyse hassasiyeti algilayabilir diye düşünüyorum. Yani test yapacaksan bugün 1 tane yap ama pozitif çıkarsa cok kaptirma kendini yarinda yap koyulasirsa pozitif demek olur zaten

Benimde bugün 8.gün kan testi yaptırdım 285çıktı iki tane 5.gün koydurmuştum.doktor ikiz hamilesin dedi.sorularınız varsa alayım çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin amin.yaş 37,ilk deneme,tüpler genişti bağlandı,miyomlar vardı alındı,rahim kalp şeklindeydğ düzeltildi.peşine transfer oldu...

Belirtin varmiydi acaba transferin ilk gününden beri

Hayırlı olsun canım benim de yaş 37 tek tüp tıkalı, rahim kalp şeklindeydi düzeltildi, bende 2 adet 5. Gün transfer oldum bu gün 6. Günüm nasıl belirtilerin vardı ya da var mıydı

Anladım çok teşekkür ederim ben en iyisi bi kaç gün bekleyim hayal kırıklığına uğramak istemiyorum gerçekten çok istiyorum en azından belirsizlik olmasın

Hayırlı olsun canım benim de yaş 37 tek tüp tıkalı, rahim kalp şeklindeydi düzeltildi, bende 2 adet 5. Gün transfer oldum bu gün 6. Günüm nasıl belirtilerin vardı ya da var mıydı
Tüpleri bağlatmasaydım muhtemelen benimde olmayabilirdi,benim büyük sıkıntı tüplerdeymiş.kasıklarım ağrıyodu hafif hatta son günler ağrımamaya başladı dedim heralde bende bişey yok.başka belirti yoktu

Selametle kucağınıza alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…