2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Adetin ikinci günü hormon ve ultrason kontrolün yapılıyor. Ona göre uygun olan ilaçların başlanıyor ve senin sürecine göre transfer günün belirleniyor canım

İlk üç gün çok kasık ağrım oldu, sonra kesildi 4-5 hiç ağrım olmadı, 6 yine ufak ufak ağrımaya başladı, aynı gün transfer olmuşuz 5 gün embriosuydu benim ki, hiç göğüs hassasiyetim olmadı yani demem o ki ağrılar bir geliyor bir gidiyor hiç birini belirti olarak görme canım ilaçların etkisi büyük belirtide olabilir olmayabilir moralini yüksek tut herşey olacağına varır bizler elimizden geleni yapıyoruz, dua edelim tutusun bebişlerimiz

Evet haklısın hiç bu şekilde düşünmedim canım çok teşekkür ederim vallahi içimi rahatlattın çok teşekkür ederim inşallah güzel haberler veririz birbirimize Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Tg
Ne demek cnm ben hepimiz ayni yoldayiz..Aminn aminnn kim haber bekliyorsa hayirliisyla sonuçlandırısin pozitifleri görelim dünyada tanesi bütün yavrularimizi sag salim sağlıklı şekilde kucağımıza alalim hep beraber inşallah

Kasıklarım patlayacak gibi oluyor ya. Sanki kaybedecekmisim gibi geliyor ama yaygin anksiyetem var hep en kötüsünü dusunmekten kendimi alamıyorum.

İnşallah canım benm Allahım duysun hepimizi

Kasıklarım patlayacak gibi oluyor ya. Sanki kaybedecekmisim gibi geliyor ama yaygin anksiyetem var hep en kötüsünü dusunmekten kendimi alamıyorum.
Al bende de o kadar iki embriyom daha var hatta onlarında tutmadığını düşünüp ilerisini planlıyorum ama iyi yapmıyoruz işte, dördüncü gün sabahı uyanıp ağrımın kesildiğini fark edince kaybettim diye ağladım yani şuan herşey bizim için ne iyi ne kötü, belki bebiş kendisine yer açmak için biraz hırpalıyordur seni onu düşünmeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…