2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizlar nasilsiniz Benim son asilamamda tutmadi maalesef Eylulde doktorumla randevum var tup bebek icin konusma
Insallah eylulde tedavisiz hamile kalirimda tedavi gerekmez
Bana tup bebek tedavisini biraz anlatabilirmisiniz

Bence bende tek tüple hamile kalmaya çalıştım bir yıl benim de sorunum o erken evde test yaptınız mı peki

Hayırlı olsun sağlıkla alın inşallah kucağınıza benim de bu gün 10.gün 393 çıktı acaba ikiz olabilir mi diye düşündüm

Dayanamayıp kaset test yaptım maalesef negatif çıktı

Nerde yaptırıyorsunuz bence sızde arayıp sorabılırsınız benım 4 embrıyom vardı 1 1 2 seklınde dondurdum bırı çöp oldu tavsıyem tek tek dondurmanız olur
Bursa Acıbadem de yaptırıyorum. Aradım ama hergün bilgi vermiyoruz numaranızı ileteyim size dönüş yapsınlar dediler fakat geri dönmediler. Yarın tekrar arayacağım. Taze transfer yapılacak ama bakalım.

Bende 17 agustos transfer oldum ama 3.gün embriyorsu için 5.gün test günü çok erken değilmi zaten 2 gün kendini rahimde 5.güne tamamlamak için geçiriyor en erken bence 3.gün embriyorsu için 7. 8. Gün test yapılır ki oda erken olarak kabul edilir

Haklısın burda yapıp pozitif gören olunca yapmak istedim üzüldüm inşallah kan testinde olumlu haber alırım

Transferden sonra kaç gün yatıyorsunuz kızlar? Benim bugün 5. günüm, sağlık ocağına gidip iğne yaptırmak dışında evden çıkmıyorum. Evde de ufak tefek iş yapıyorum sadece abartıyor muyum acaba

Tm cnm benim üzülmek yok 5 cok erken zaten bu bir ikinciside artik şundan eminsin catlatma etkisini yitirmis 2 gun veya 3 gun sonra testte umarim ki pozitifi göreceksin öyle düşün yani sen suan pozitifi görseydin acaba catlatma mi bebek mi diye icin icini yiyecekti sen suan catlatmanin etkisinin geçip geçmediğini baktin öyle düşün ve artı olarak şunu da soyliyim 3. Gun embriyosunun 5. Gün çıkma olasılığı yok gibi birsey hadi 5. Gün embriyosu olsa yuzde 25 cikar diyeyim bi ihtimal bazılarında çıkıyor bazilarinda çıkmıyor 5. Gün embriyosu olarak. Seninki 3. Gün embriyosu kesinlikle cikmaz yani olsa bile

ben ilk 4 günü evde gecirmeyi tercih ettim evde de iş yapmıyorum ama akşama kadar da yatmıyorum gezınıyorum yatıyorum yanı ben normalde de yatabilen biri değilim maalesef.. 5. günde de işime devam edecegım böylelikle hafta daha cabuk gecer evde de sürekli kafama takıyorum

Ben sadece transfer gunu yattim. Ertesi gun cok abartmamak uzere disari ciktim normal hayata dondum. 3. Gun ucagim vardi hatta

16 agustosta ben de transfer oldum 3 gun embriyosuydu. Bugun regl olacakmisim gibi bacaklarimda agrilar var kasıklarım batıyor hafif hafif. Ben galiba pazar gunu sabah test yapcam ya. Ya da boyle sonradan agrilari artan oldu mu. Bu arada gogus hassasiyetim neredeyse hic kalmadi gibi. Keyfim kacti biraz

kızlar birşey soracagım dondurulmus embriyo transferi olanlar sorum size şimdi benim 5. gün 2 adet dondurdular ya adetin 2.günü gel dediler şimdi adetin 2. günü gdidince transfer ne zaman yapılıyor bilgisi olan var mı?

Ben de aylarca evden çıkmasam çıkmam. İşi de yani bıraktım evdeyim genelde. Bi geziyorum biraz oturuyorum sonra bi bakmışım hop uzanıyorum acaba çok mu abarttım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…