2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

30 yaşındayım ben de klinik 35 yaş altına iki embriyo transfer edemiyoruz çoğul gebelik riskli gebelik olduğu için ddi canım
Aslında yasal değil ama istediğimizde 2 transfer edip bir yazabılıyorlar bu arada kucuk bı ıhtımalmıs ama tek embrıyo bolunup ıkı de olabılıyormus benım sona 3 embrıyom kalmıstı çözülünce kalitesi bozulmasaydı üçü bile göze alabılırdım belki biraz fazla yıprandım galıba bı daha denemeyi gözüm kesmiyo
30 yaşındayım ben de klinik 35 yaş altına iki embriyo transfer edemiyoruz çoğul gebelik riskli gebelik olduğu için ddi canım

bende dedım de yok dedi yapamıyoruz dedı kuzum aynen bır embrıyo bazen bölünebiiyor dedi banada sımdı 2 ayrı ayrı tüpte dondurdular bakalım

Yok benim 3. Transfer ama yinede cok heyecanliyim biri pozitifti gelişimi durdu ikinci negatifti.. iste belirtilerimi kiyaslayip duruyorum sinir oluyorum kendime
normalde bende çok pimpirikli biriyim sadece bu konu için değil ama bu defa sakin kalmaya çalışıyorum çok yıpratıyoruz kendımızı 2 sene olacak saçlarım beyazladı.. 3. transferım benmde.. ılk ıkısı kımyasal oldu ıkı tane de dogal yolla kımyasalım var bakalım bu saglıklı tutunup devam edecek mi sadece dua edıyorum

Bende sadcee dua ediyorum ama merak etmemekten de alimoyamiyorum kendimi içimde neler oluyor diye ") senin benden bir gün sonra miydi transferin

İnşallah devam edecek canım ama ben şunu merak ettim kimyasal olması ile ilgili bir araştırma yapıyor mu hekimler yani bunun bir cevabını bulmaya çalışıyorlar mı

Benden başka kimse yok mu
Benim 13 Mayısta tüp bebişim olduu maşallah diyin teyzeleri.. ama süreç çok meşakkatli, zor, endşe verici ve sabır işi.. yani bendeki etkileri böyle oldu.. doğurana kadar diken üstündeydim.. ailenize ve daha da önemlisi eşinize çok iş düşüyor.. bunları peşinen söylüyorum çünkü beni uyaran kimse olmadı ve bu durumlara hazırlıksız yakalanıp çok zorluk çektim.. anlayışlı ve sabırlı aileler diliyorum size

İnşallah devam edecek canım ama ben şunu merak ettim kimyasal olması ile ilgili bir araştırma yapıyor mu hekimler yani bunun bir cevabını bulmaya çalışıyorlar mı
amin inşallah saglıksız embrıyo dendı vucudun yabancı bı madde gibi görüp atıyor olabilir dendi… kimyasalın kesın bi nedenı ve sayısı yok maalesef

Kızlar acil bi soru 10.günüm kan verdim sonuç 393 çıktı nasıl sizce? Tek embriyo koyuldu ama ikiz çok istiyordum nasıl anlaşılır
Canım çok tebrik ederim ikiz olup olmadığı diğer kanlardan daha çok belli olur. İlk kan değeriyle çok bilinmez gibi ama şöyle düşün kan sonucun 10.gün için çok iyi sıkıca tutunmuş veya tutunmuşlar Sağlıkla devam etsin

Aminn inşallah cumartesi tekrar kan vercem çok heyecanlıyım

Aa nereden duydunuz bunu? Ben 86 lıyım ve ikiz istiyorum diyip 2 embriyo transferi yaptırdım.. gerçi biri tutmadı ama 3 transfer deseydim onu da yaparlardı.. bizim bi tanıdığımız ne olur ne olmaz en az 2 transfer yaptırın demişti .. tabi hemen sazan gibi inandık ve dediği şey denk geldi sadece 1 i tuttu halaa içim yanıyor 3-4 yaptırmadım diye .. orta yaş olmuşum kim bi daha doğurur şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…