2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

En geç ben bırakcam anlaşılan valla bıktım artık ilaçlardan da iğneden de depresyona girdim galiba hiçbir şeyden keyif alamıyorum artık

Rahimde sızı iğne batması yaşayan var mı? Bebek büyüdüğü için mı bu tür ağrılar oluyor
Kalp atısından sonra kontrole giden var mı aranızda?

Rahimde sızı iğne batması yaşayan var mı? Bebek büyüdüğü için mı bu tür ağrılar oluyor
Cnm bn az önce geldim dr dan benimde rahimde sızı var ama hersey yolunda dedi Dr cok şükür
Idrarda yanma koku vs varmi diye sordu bende dedim yok o zaman dedi olabilir birde benim dünden beri adet ağrısı gibi agrim var sordum onuda normal dedi benim dedim adet günüm geldi hani oda yapar dedi

Dün benim de ağrılarım oldu oturup kalkarken, yatarken sağa sola dönerken bile ağrıyordu tedirgin oldum nedir bu diye , bugün sabah kalktım sıfır ağrı bu sefer de acaba niye ağrılarım kayboldu diye tedirgin oldum değişik bir şey

Bende doktoruma sordum anca mesaj attı bebek büyüdüğü için yerleştiği için rahimde bu tarz ağrısı normal olduğunu söyledi

Bende enfeksiyon da var idrar yollarında doktor ilaç vermişti bulamamıştım iyi ki hatırlattınız bende bakayım bugün kullanayım
Doktorum da bebek yerleştiği için çok normal olduğunu söyledi sağlıkla büyüsünler inşallah

İnşallah hepimiz sağlıkli şekilde alırız kucağımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…