2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aa nereden duydunuz bunu? Ben 86 lıyım ve ikiz istiyorum diyip 2 embriyo transferi yaptırdım.. gerçi biri tutmadı ama 3 transfer deseydim onu da yaparlardı.. bizim bi tanıdığımız ne olur ne olmaz en az 2 transfer yaptırın demişti .. tabi hemen sazan gibi inandık ve dediği şey denk geldi sadece 1 i tuttu 🥴 halaa içim yanıyor 3-4 yaptırmadım diye .. orta yaş olmuşum kim bi daha doğurur şimdi
Doktorum soyledı üçü çok transfer etmek ıstemıyorlar tabı rısklı oldugu ıcın genelde yas yuksekse 3 edıyorlarmıs ama dedıgınız gıbı ıkı transfer ettıgınde 1 de tutabılıyor banada dua edın ıkısı tutsun bı daha ugrasamam zaten heralde 😅

bende iki embriyo istiyorum ama yaşımdan dolayı olmaz dediler hiç çocugum yok daha :KK43:
Ben 86 lıyım kilomda vardı hiç öyle şeyler söylemediler bana.. çok şükür bebişim şimdi 3 buçuk aylık oldu.. doktor çok önemli tavsiye üzerine gittim adamın genel olarak yaşını almış hastaları var en genç bendim.. yaşı baya olan beyaz saçlı hamile bi hanım bile vardı kontrole gelmişti.. lütfen çevrene ve işi bilmeyen doktorlara hemen inanma 🍀✨

Aa nereden duydunuz bunu? Ben 86 lıyım ve ikiz istiyorum diyip 2 embriyo transferi yaptırdım.. gerçi biri tutmadı ama 3 transfer deseydim onu da yaparlardı.. bizim bi tanıdığımız ne olur ne olmaz en az 2 transfer yaptırın demişti .. tabi hemen sazan gibi inandık ve dediği şey denk geldi sadece 1 i tuttu 🥴 halaa içim yanıyor 3-4 yaptırmadım diye .. orta yaş olmuşum kim bi daha doğurur şimdi
Bizim klinik de baya ciddiye aliyordu yas konusunu. 2-3 kez dediler yasiniza bakalim mumkun mu diye. Bizim doktor 1 yapalim dedi ama zaten 2 embriyom kalmisti 2 sini de koydurduk. 86liyim ben de. Sizin kan testinde anlasildi mi yoksa ultrasonda mi anladiniz tek oldugunu.

Doktorum soyledı üçü çok transfer etmek ıstemıyorlar tabı rısklı oldugu ıcın genelde yas yuksekse 3 edıyorlarmıs ama dedıgınız gıbı ıkı transfer ettıgınde 1 de tutabılıyor banada dua edın ıkısı tutsun bı daha ugrasamam zaten heralde 😅
Evet ama eskiden çocuk adedine karar veremiyordun ne denk gelirse kaç tane çıkarsaydı.. şimdi niye öyle risk var diyorlar anlamıyorum.. 1 tane koyup tutmazsa gene para verip yaptıralım diye mi demek istemiyorum tabi.. Allah ım isteyen herkese sağlıklı , sıhhatli, tam evlatlar nasip etsin.. uğraşlarınıza deysin inşallah 🍀✨

merhaba kızlarlar. Benim de 18 Ağustosta çift embriyo transferim oldu. 32 yaşındayım bu ikinci transferim. İlki haziranda olmuştu negatif oldu. Şimdi çift transfer yaptılar ama neye göre yaptılar bilmiyorum hiç açıklama yapılmadı ben de sormadım açıkçası. İnşallah tutarlar rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere amin

Bizim klinik de baya ciddiye aliyordu yas konusunu. 2-3 kez dediler yasiniza bakalim mumkun mu diye. Bizim doktor 1 yapalim dedi ama zaten 2 embriyom kalmisti 2 sini de koydurduk. 86liyim ben de. Sizin kan testinde anlasildi mi yoksa ultrasonda mi anladiniz tek oldugunu.
Benim gittiğim yer pek dikkate almıyordu yaşı çünkü 50 lerde kadınlar vardı.. bi tanesi beyaz saçlı ve hamileydi kontrole gelmişti.. hatta bana tuhaf tuhaf bakıyorlardı onlardan ufağım diye.. kan testinden anlayamadım çünkü dayanamayıp kontrole gelmemi istediği tarihten çok önce gitmiştim.. ultrasonda anladık.. çift emriyo transferi oldu ama tutmadığına doğurana kadar inanmak istemedim 🥴 bi tanıdığımız 9 ay ultrasonda görünmeyen ikinci bebek doğumda çıkınca .. bi ihtimal dedim

Ben 86 lıyım kilomda vardı hiç öyle şeyler söylemediler bana.. çok şükür bebişim şimdi 3 buçuk aylık oldu.. doktor çok önemli tavsiye üzerine gittim adamın genel olarak yaşını almış hastaları var en genç bendim.. yaşı baya olan beyaz saçlı hamile bi hanım bile vardı kontrole gelmişti.. lütfen çevrene ve işi bilmeyen doktorlara hemen inanma 🍀✨
valla gittiğim doktor da baya profösör yaşlı bilgili bu bilgiyi bana tüp bebek danışanı vermiişti ama transfer için gidince daha net bilgi alacagım

Doktorunuz kimdi acaba

valla gittiğim doktor da baya profösör yaşlı bilgili bu bilgiyi bana tüp bebek danışanı vermiişti ama transfer için gidince daha net bilgi alacagım
Sana Doktor Cem Çelik i bi araştır derim.. lakabı yeşil dev.. dünyanın en iyi 3 tüp bebek merkezinden birindeydi Bahçeçi diye.. şimdi sanırım kendi yerlerini açmışlar.. biz doktorumuzun peşinden gittik sonuç çok şükür.. bi bak bence..

X