2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aynen canım karşılıklı saygı ve anlayış lazım.. tuvalete gitti diye sekreter dövmeye kalkan insanlar var bizde ne yazıkki.. karşılıklı saygı çok önemli

Hayır ben yazmasını istiyorum zaten. Sadece belli bir güruhun düşüncesini belirtti Doktorum iki haftadır düşük riskin var deyip ilaç yazmıyor. Yarın da yazmazsa başka doktordan yazdıracağım.

Hayır ben yazmasını istiyorum zaten. Sadece belli bir güruhun düşüncesini belirtti Doktorum iki haftadır düşük riskin var deyip ilaç yazmıyor. Yarın da yazmazsa başka doktordan yazdıracağım.
Sen hemen başka bir doktora git canım yarın benim fikrim

Hayır ben yazmasını istiyorum zaten. Sadece belli bir güruhun düşüncesini belirtti Doktorum iki haftadır düşük riskin var deyip ilaç yazmıyor. Yarın da yazmazsa başka doktordan yazdıracağım

Okuyorum canm mesajlarını yazdırmak istediginide okudum. Ben doktoru anlayamadım. Bir gebelik nice hayallerle umutlarla besleniyor. Siz kaç gündür düşük tehlikesi yaşıyorsunuz, size üzüldüm. Bence hemen doktor değiştirin...

Sen hemen başka bir doktora git canım yarın benim fikrim
Doktorumu çok seviyorum aslında kanser teşhisinden döndürüp ameliyatımı o yaptı ameliyat sonrası tedavimi uyguladı. İyileşince gebelik tedavimi de o yaptı. Benim hastalık sürecimi en iyi bilen doktor o ama bazen sinirimi bozuyor

Anladım canım kendini güvende hissediyorsan o zaman devam et.. zor bir süreci atlatmışsınız beraber çünkü

Çok geçmiş olsun. Kötü düşünme. Bir kere ilişki sonrası pembe bi akıntım gelmişti doktor normal dedi. Çok yoğun aşırı olmadıkça gebelikte normal dedi. Sen yine yarın başka bi doktora git bence tabi ki bu gecelik içini ferah tutun en azından.

Kızlar doktorunuz vitamin yada folik asit takviyesi olarak ne verdi. Benim doktorum decavit verdi ama ilk defa duydum daha önce kullanan yada şuan ona başlayan var mı

Benim de kahverengi akıntım oldu 2 gün önce şimdi kalıntı gibi çok hafif arada bulaşıyor sizin ne kadar yoğun ?ama vajinal ultrasonda bakıldı sorun görüşmedi panik yapmayın yerleşmede böyle şeylerin olması normalmiş

Benim ki sarımsı bir akıntı.

Geçmiş olsun canım endişelenme Allah’ın izniyle bişey olmaz stres yapma yarın druna git mutlaka ihmal etme

Bende de idrar yolu enfeksiyonu var. Çok yanma vs olmadıkça ilk aylarda ilaç önermiyorum dedi doktor. Benim çok yanma yok. Daha önceleri de arada idrar yolu enfeksiyonu olurdum ağrıdan duramadığım dönemler olmuştu. O yüzden şuanki çok kötü olmadığı için dert etmiyorum bakalım.
Ben de cuma günü gideceğim kalp atışı duymak için bakalım nasıl olacak

Ayy çok sevindim sırf seni merak ettiğim için girdim şimdi. Yarın benim kontrol var bakalım 6*2 olacağız kalp atışı duyulur muhtemelen diye düşünüyorum sağlıklı ise
Ayy çok sağol canımm hadi inşallah duyulur benim 5+6. Günümdü bugün doktor 2 güne kalp atışını duyulur dedi senşn de duyulur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…