2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bana da akıl verin kızlar ya 3. Bebeğim olcak ama ilk ikisi erkek o kadar erkek analığına adapteyimki kızım olacak ama hiç bi isim konduramıyorum miraç efe, siraç ömür oğullarımın ismi kızın adı ne olsa hala belirleyemedik gitti

Ben de çoğu şeye sinirleniyorum ve ağzımı tutamıyorum herşeye ağliyorum falan duygudurumum berbat

kızlar eşlerinize çıtlattınız mı doğum hediyesi ne istiyorsunuz ?
Bugün aklımdan geçti acaba sorsam mı bana ne alacaksın diye bu tarz şeyleri hiç bilmez çünkü biraz çıtlatsam mı dedim sonrada acaba kendimi düşünse diyorum ama ona kalsa hiçbişi almaz altın kolye veya küpe alabilir ama çok uçuk bişi almasına gerek yok set istemiyorum

Ay söyle ya onlara kalsa bi çiçek alıp gelirler hahahah

Ne çıtlatması direk istedim benelmas yüzük istiyorum diye tabi bütçe dahilinde doğum sonrası birlikte bakcaz inşallahhamilelikte ikinci ayda alyansıma veda ettim mecbur doğum sonrası ilk istediğim şey yüzük olacak o yüzden belki pırlanta tamtur ah hayaller hayaller

3 tane et beni çıktı hem de hiç çıkmasını istemeyeceğim bir yerde her fırçalamada diş etlerim kanıyor yetoo
Peki et benleriniz sizde kaşıntı yapıyor mu bende çıkanlar ara ara kaşınıyor nedense
Ben de altın bileklik küpe kolye set gibi düşündüm istediğimi de söyledim ama tabi imkan dahilinde, çünkü hiç bakmadım model ve fiyatları bilmiyorum belki elmas yüzük filan da olabilir bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…