2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ablam hastane terliğini 2 numara büyük al dedi eniştemin terliğiyle gitmek zorunda kalmış ayaklarım davul gibi şişti dedi. Yada son zamanlarımızda alcaz terliği şiş olup olmama durumuna göre
Evet sanki öyle yapsak daha iyi olacak

Valla bana da kız diyince olsun eli ayağı düz olsun diyorlar Allah bana onu nasip etmiş ilk evladım 10 evladım kız da 11. Kız gibi konuşuyorlar cahiller olsun ne demek küçümsemek kızı gibi yazık diyorum artık

Ben emzirme sütyeni şimdi de kullanıyorum. Göğüslerim büyüdü diye aldım. Doğumdan sonra da kullanırım diye aldım. Pentiden aldım şimdilik memnunum. Ama lohusa takımı için öneriye ihtiyacım var.

sjsjsj ben happy momi sevmedim sildim hamilelik + cok guzel ya bebegi gordukce duygulaniyorum banu cift ciyi benim tel yuklemiyo cok garip bu bilgiler hamgisinden geliyo en cok hangisini begendin
Evet Happy momi bende çok sevmiyorum onun forumuna bakıyorum arada . En çok gebelik takibini beğeniyorum ama onda da reklamı sayfayı kaplıyor , çarpıdan kapanmıyor reklamı şikayet et filan uğraştırıyor . Ama belki benim telefonumla ilgilidir haftalık yorumlar oluyor . Kendi haftamı ve önümüzdeki haftayı okuyorum genelde . Örnek 17. Hafta yorumlarını bırakıyorum canım

Ablam hastane terliğini 2 numara büyük al dedi eniştemin terliğiyle gitmek zorunda kalmış ayaklarım davul gibi şişti dedi. Yada son zamanlarımızda alcaz terliği şiş olup olmama durumuna göre
Benim doğumdan sonra olmuştu 1 hafta davul gibi gezdim sanki o ayaklar benim değilmiş gibiydi bak şimdi sen söyleyince hatırladım baya babaanne ayağıydı gerçekten geniş rahat kalıp terlik önemli

İlk bebişimde böyle bir emzirme atleti almıştım hem beyazını hem siyahını aldım çok memnun kaldım ben sütyen de kullandım ama bu daha kullanışlı oldu çünkü gece emzirdikten sonra bazen uyuyakalıyordum böyle belim falan üşümüyordu sadece sütyenle çok üşüyordum gece gerçi şimdi yaz bebişi olacak ama 3-4 ay sonrası için gerekli olacaktır

Eklentiler

• 1EC44188-8ED6-4EDE-A50A-60CD1D924697.png
    204,6 KB · Görüntüleme: 37
Ya hazımsızlık yaşayan var mı arkadaşlar yediklerim ağzıma geliyor midem bulanıyor. Dün akşamda oldu yemekten sonra bu günde oldu bir fikri olan var mı hazımsızlık konusunda?
Benim de başladı dün gece deve gibi geviş getirdim durdum çok fena. Önce mide uyutmadı sonra da kramplar .. soğuk süt içmek de iyi geliyormuş ve az ve sık yemek . Açım ya ama yemeye korkuyorum. Bugün öğün yapmadım sürekli atıştırdım daha iyi gibi sanki ..
benim bi arkadasim koydu bence modern ama koyduguma koycama pisman oldu dedi arkadasim arjadaslarimizdanda kim duysa ardindan hep bi dalga gectiler bide onlari susturmakla urastik ama yurt disindasin orda boyle sığır yoktur
Ay oraya da gelecek yaw dalga geçmesinler kuzumla. Neyse eşim Lina’yı kesin veto etti . Pera da olmaz o da armut demek , Vera kaldı geri . Başka isim yok mu aklınıza gelen?

Ben genellikle kız isimlerine bakıyordum bir kaç işim var aklımda ben buğlem İkra sahra firdevs neva böyle bir kaç işim aklımda oluşturuyordum ben sade tek anlamlı isimler seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…