2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
kızlar ya oturdugumda degil yan yattigimdada degil ama sirt ustu yattigimda boynumdan kuyruk sokumuna kadar sirtim kommpleee agriyo bu ne ya valla tutulmus gibi agri basliyo 😢 yasayaniniz var mi bu kadar yogun
Benimde gece yan yattığımda kalçalarım ağrıyor sağa dönüyorum sağ, sola dönüyorum sol ağrımaya başlıyor. Sırt üstü çok yatmamaya çalışıyorum. Ağırlık mı oluyor yavaştan ondan mıdır bu ağrılar bilmiyorum 🤔

Sorarsan bana da bilgi vermisin yatmada zorlanıyorum bende istemsiz valla

Bozma moralini bu zamanlara gelmek için iyi şeyler yaşamadım diye düşün iyi ol inşallah

Öyle mi teşekkür ederim iptal edeyim o zaman düşüyor yine boşluk olunca daha 16dayım

Tokluk canım yemek yedim çikolata yedim kontrole gittim 🤭

Bende değişim fark etmiyorum pek ama az önce misafirim vardı bana şişmişsin dedi 🤣🤣🤣🤣🤣

Çok teşekkür ederim 🌹
Haftaya cuma randevum canım sorup yazarım mutlaka

Göğüs ucu çıkarıcı hiç kullanmadım bir de uçlu çok hoşuma gitmiyor açıkçası 😂 sadecekoruyucu kullandım ben bayaa da işimi gördü valla Allah üretenden razı olsun 😂 ablam bana eczaneden 2 farklı marka alıp gelmişti en ucuzunu tuttu bizimki sağolsun 😂 lansinoh ta manuel pompa kullanmıştım ben sadece sağmak için bir de baby me elektrikli var bende
ben pompayi awent aldim ama kullanmicam buyuk ihtimal hastane tipi kiraliycam ozaman koruyucu diyeni aliyim ben

Benimde gece yan yattığımda kalçalarım ağrıyor sağa dönüyorum sağ, sola dönüyorum sol ağrımaya başlıyor. Sırt üstü çok yatmamaya çalışıyorum. Ağırlık mı oluyor yavaştan ondan mıdır bu ağrılar bilmiyorum 🤔
ay bilmiyorumda sirtim duz yatarsam pert ben boyle agridigini hatirlamam cokta nazli degilimdir canim kiymetli degildir yani cok acida hissetmem ama bu iyi agriyo doktoruma sorcam yarinda olursa

ay bilmiyorumda sirtim duz yatarsam pert ben boyle agridigini hatirlamam cokta nazli degilimdir canim kiymetli degildir yani cok acida hissetmem ama bu iyi agriyo doktoruma sorcam yarinda olursa
Soru bakalım canım bende merak ediyorum nedir diye. Bende soracağım devam ederse

ben pompayi awent aldim ama kullanmicam buyuk ihtimal hastane tipi kiraliycam ozaman koruyucu diyeni aliyim ben
Bende hastane tipi ameda veya medela bakıyorum ama biraz pahalı. Kiralama ücretlerini hiç bilmiyorum. 1 aylığına falan mı kiralıcaksın?

ilk 1 ay kiralamisti gorumcem girmek icin sonra o ya 6 ya 7 ay emzirdi emzirdigi surece kullandi o ilac kullanmak zorunda kaldi erken kesti mesela bi arkadasida ev tipiyle sagmasina ragmen mastit olmustu oda kiraladi cok iyi geldi

Bende hastane tipi ameda veya medela bakıyorum ama biraz pahalı. Kiralama ücretlerini hiç bilmiyorum. 1 aylığına falan mı kiralıcaksın?
Fiyatları iyi kiralamanın ben de öyle düşünüyorum ilk üç ay kiralarım sanırım sonra elektrikli pompa ile devam

Bende çarpıntı göğüs ağrısı falan da oluyor gebelikte bazen kalp yetmezliği falan oluşuyormuş onu araştırıp okudum sanırım ondan korkuyorum 🥹
Canım çok normal hiç korkma . Kalbim bazı geceler öyle bir atıyor yerinden çıkacak sanıyorum .. bazende kanat çırpma hızlıca gelip geçiyor . %40 tı sanırım kalbin şu sıralar üstüne binen yük .. tabi böyle bir yük olunca muhakkak bir rahatsızlık farklılık hissetmemiz normal

Canım çok normal hiç korkma . Kalbim bazı geceler öyle bir atıyor yerinden çıkacak sanıyorum .. bazende kanat çırpma hızlıca gelip geçiyor . %40 tı sanırım kalbin şu sıralar üstüne binen yük .. tabi böyle bir yük olunca muhakkak bir rahatsızlık farklılık hissetmemiz normal
İnşallah bi sorun yoktur canım haftaya kardiyolojiye gideceğim 🥹

Canım uygulamada hayatınız boyunca en düşük tansiyona şimdilerde sahip olursunuz diyor . Ağır kokularda , havasız ortamlarda , kızartma yaparken , ayakta uzunca durmam gerektiğinde çok kötü oluyorum . Kalbimizin yükü de çok arttı ama kalple bir ilgisi yok ki sen neden kalbe yordun
hangi uygulamayi kullaniyosun canim sen bu arada

vera cok guzel linayla etrafimda nedense dalga gecen sığır insan cok var kayra guzel olabilir yabanci isim yanindada uyumlu durabilir gerci yabanci ismi ne olcak onu bilmiyorum ama kayrada genel olarak yabancı isim izlenimi veriyo
Abow lina ile dalga mı geçiyorlar . Yabancı ismi gibi değil Türk gibi Türk ismi de olabilir :) yabancı ismi daha belli değil , geçen yaz kayınvalidemi kaybettik çok da severdim kendisini , onun ismini koymayı teklif ettim ama eşim emin değilim dedi , o biraz daha sonraya ertelendi yani.

Abow lina ile dalga mı geçiyorlar . Yabancı ismi gibi değil Türk gibi Türk ismi de olabilir :) yabancı ismi daha belli değil , geçen yaz kayınvalidemi kaybettik çok da severdim kendisini , onun ismini koymayı teklif ettim ama eşim emin değilim dedi , o biraz daha sonraya ertelendi yani.
benim bi arkadasim koydu bence modern ama koyduguma koycama pisman oldu dedi arkadasim arjadaslarimizdanda kim duysa ardindan hep bi dalga gectiler bide onlari susturmakla urastik ama yurt disindasin orda boyle sığır yoktur

Evet evet mutlaka al bulunsun. Belki ucu olmadığı için tutamayacak belki hassaslaşacak acıyacak o durumlarda çok büyük kurtarıcı ben 2 çift alacağım mutlaka

X