2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar kullandığınız memnun kaldığınız bilgilendirici bi gebelik takip uygulaması var mı? Bi çok uygulama var hangisini indirsem kararsız kaldım

Ya kızlar bir şey sorcam
Ben bu aralar geceleri çok korkuyorum. Eskiden eşim göreve gider günlerce gelmezdi, kapıyı bile kilitlemeden yatar uyurdum çok rahat bir şekilde. Şimdi eşim yanındayken bile korkuyorum. Arkadaşıma anlattım hamilelikte olur falan dedi ama neden oluyor hiçbir fikrim yok. Gece yatmadan dua falan da okuyorum anlamadım

Sanırım bu hafta bizim son adet tarihimize göre hesaplanmış benim ultrason kağıdında 8w1d yazıyor. Benim son adet günüme göre 8+1 olması gerekiyor ama gerçekte 6+4
Bebeğin boyutuna göre hesaplandı bence cünkü benim son adet tarihine göre 5+2 idi. 6 hafta ile uyumlu dedi doktor

Kızlar kullandığınız memnun kaldığınız bilgilendirici bi gebelik takip uygulaması var mı? Bi çok uygulama var hangisini indirsem kararsız kaldım
Benim en beğendiğim gün gün genelik takibi firması 'pregnancy babyinside' 5 - 6 tane birden kullanıyorum en çok bunu beğendim.

Arkadaşlar ilk muayenede keseye bakılması dışında nelere bakılır? Kan tahlili falan yapılır mı? Deneyimli anneler bizi aydınlatsın lütfen.

Bende kese den sonra değil de bebiş göründükten sonra istedi ama ben öncesinde sağlık ocağında vermiştim bunlar yeterli demişti doktorum kan ve idrar tahlili isteyebilirler

Arkadaşlar ilk muayenede keseye bakılması dışında nelere bakılır? Kan tahlili falan yapılır mı? Deneyimli anneler bizi aydınlatsın lütfen.
canim bende kese gorundu sadece , dr folik asite devam dedi . baska bir sey kullanayim mi dedim hayir 12. haftadan sonra dedi . bir de kan testini kalbi duyduktan sonra isteyecegim dedi

Canım böyle bişey görmüştüm

canim bende kese gorundu sadece , dr folik asite devam dedi . baska bir sey kullanayim mi dedim hayir 12. haftadan sonra dedi . bir de kan testini kalbi duyduktan sonra isteyecegim dedi
Canım banada aynı şekilde sadece folik Asite devam dedi hatta şaşırdım hamilelere vitamin kan ilacı vs verenler çok benim Dr gerek duymadı şimdilik kan ve idrar testi istedi ama bide ben ve eşimde kan uyuşmazlığı var onun içinde test yaptı

Kızlar mide bulantılarım.ve yanmalar başladı doktorum gaviscon icebilirsin dedi yanma için bulantı içinde prilam Dr ilaç önerdi kullanan var mı
Canım ben dün sağlık ocağında yazdırdım rennie şurup ve prillam dr. Dün kullandım sabah çok iyi kalktım yatmadan önce içtim hapı çok şükür mide ağrım bulantım yanma olmadı

Dün kan ve idrar verdim. Tam kan bakıldı TSH ve kızamık gibi hastalıklara karşı antikor var mı yok mu ona bakıldı. Eşimle kan uyuşmazlığımız var indirekt coombs testi yapıldı. İdrarda ise enfeksiyon filan var mı bakıyorlar. Enfeksiyon çıktı ama ilaç veremem şu an dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…