2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kan uyuşmazlığı nasıl oluyor kızlar benim bildiğim sadece Rh değerlerinden anlaşılıyor öylemi acaba

Merhaba :) benimde kese göründü bugün ama kalp atışını duyamadık, 5 haftalıkmış minik :) 19 Aralık ta gidicem kalp atışı için

Maşallah canım sağlıkla büyüsün inşallah

Kızçeler selam benimde perşembe günü randevum ama hafif hafif baş dönmeleri mide bulantıları ve akşamları aşırı halsizlik olmayı başladı sizlerde durumlar nasıl

Maşallah sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar merhaba,bugün doktor kontrolüm vardı. Düşük riskim vs yok. Herşey normal ama doktorum her ihtimale karşı düşük önleyici ilaç yazdı. Sizce kullanmalımıyım?

Kan uyuşmazlığı nasıl oluyor kızlar benim bildiğim sadece Rh değerlerinden anlaşılıyor öylemi acaba
Evet canım. Anne adayı negatif baba adayı pozitif ise kan uyuşmazlığı oluyor. Bu ilk gebelikte genelde sorun teşkil etmiyor ama 2. Gebelik için çok mühim. İğnesi var kalçadan ya da bacaktan yapılıyor. Hekim ne zaman uygun görürse yapılıyor.

Evet canım. Anne adayı negatif baba adayı pozitif ise kan uyuşmazlığı oluyor. Bu ilk gebelikte genelde sorun teşkil etmiyor ama 2. Gebelik için çok mühim. İğnesi var kalçadan ya da bacaktan yapılıyor. Hekim ne zaman uygun görürse yapılıyor.
Kızlar merhaba,bugün doktor kontrolüm vardı. Düşük riskim vs yok. Herşey normal ama doktorum her ihtimale karşı düşük önleyici ilaç yazdı. Sizce kullanmalımıyım?
Her hekim farklı yazdıysa kullanın. Doktorum düşük riskin var sadece dikkat et dedi ama dindar bir hekim olduğu için ilaç yazmamayı tercih etti.

Canım bende aynı testleri verdim bizde de kan uyuşmazlığı var. Senin ilk bebek mi ?

Bizde var kan uyuşmazlığı 28. Haftada ve doğumda iğne yapacağım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…