2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yaaaa çok mutlu oldum canım benim senin son adet tarihin kaçtı

Kızlar merhaba,bugün doktor kontrolüm vardı. Düşük riskim vs yok. Herşey normal ama doktorum her ihtimale karşı düşük önleyici ilaç yazdı. Sizce kullanmalımıyım?
Benim de ilk gittiğim doktor riskin yok ama lekelenme için düşük önleyici ilaç yazmıştı ertesi gün kendi doktoruma gittim kullanayım mı diye sordum ben onermiyorum onlar düşüğe engel değil süreci uzatıyor zaten senin riskin yok dedi bende kullanmadım gerçekten etkisi oluyor mu lekelenme kesiliyor mu

Bol su iç canım birde organik dut pekmezi ye sabah akşam temizler o

Ağrı yada kanamam yok benim. O yüzden arabada kaldım kullanıp kullanmama arasında

Sizinle aynıyız ben daha gitmedim ama doktora ınsallah kalp atışını duyar gelirim salı günü
İnşallah canım :) benim dr um ilk hamileliğimdeki dr um. Aynı zamanda perinatalog. Ayrıntılı ultrason vs kendisi yapıyor. İlk muayenede hep vajinal muayene yapıyor. O nedenle gördük biz kalp atışını. Perşembe yine vajinal muayene yapacak.

AA anladım vajinal baktırmak istemiyorum ben

Sadece göğüslerim çok acıdı canım dokunamiyordum nerdeyse o derece evet fitil olarak kullandım hala kullanmaya devam ediyorum
İlacın biraz geri gelmesi dışında akintin oluyormuydu , bende kullanıyorum da yarın gebelik içi test vericem akintim baya var acaba progesteron dan mı diye merak ediyorum

Merhaba ben de de pıhtılaşma var ama bana direkt iğne dedi coraspin yetersiz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…