2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hanımlar beta hcg nin yavaş yükselmesinin nedeni ne olabilir? Sat 1 kasım aynı olan arkadaşların binlerde benim 1 Aralık 23,
5 Aralık 119, 8 aralık 423 olarak ilerliyor

Sanırım bu hafta bizim son adet tarihimize göre hesaplanmış benim ultrason kağıdında 8w1d yazıyor. Benim son adet günüme göre 8+1 olması gerekiyor ama gerçekte 6+4
Ben keseye göre hesaplıyorlar diye biliyorum doktordan doktora da değişiyor gerçi

Hanımlar beta hcg nin yavaş yükselmesinin nedeni ne olabilir? Sat 1 kasım aynı olan arkadaşların binlerde benim 1 Aralık 23,
5 Aralık 119, 8 aralık 423 olarak ilerliyor
Arkadaşınız ile sizin yumurtlama gününüz aynı değil çünkü:)

Döllenmeden kaynaklı olabilir artışınız da gayet iyi dediğiniz gibi bunyeden de olabilir sonuçta herkesin hamileliği farklı benim de adetten 1 hafta içinde 270 den 13000 e çıkmıştı bende hala nasil oldugunu anlamadim 😂

Kızlar bugün kontrolüm vardı 6+4 . Kalp atışı için doktor yine erken dedi. Boş gebelik değil yolk sac çok net görünüyor. şu an bir kese var (artık başka ne gördüyse) 10 gün sonra bir kese daha görebiliriz dedi🥺 ve kesem kenardan ortaya doğru kaymaya başlamış 🤲

Kızlar bugün kontrolüm vardı 6+4 . Kalp atışı için doktor yine erken dedi. Boş gebelik değil yolk sac çok net görünüyor. şu an bir kese var (artık başka ne gördüyse) 10 gün sonra bir kese daha görebiliriz dedi🥺 ve kesem kenardan ortaya doğru kaymaya başlamış 🤲
Bir kese daha derken ikizden mi şüphelendi acaba? Hayırlı olsun canım boş gebelik olmadığı netleşmiş 🙏

Hayırlı olsun. Hep güzel haberler alın inşallah.

X