2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar ben yeni geldim sabah hasta yok diye erken gittim çok şükür bebeğimin durumu iyimiş herşeyine baktı doktor haftaya göre ondeymiş eline ayağina baktı cinsiyete kendisi baktı zaten erkek miş cinsiyeti kızlar ben kendimi çok tuhaf hissediyorum ya kız demişti iki takım kız kıyafeti aldım bilmiyorum tuhaf oldum ben hayırlı sağlıklı evlat olsun ben çünkü bir buçuk aydır kız diye hazırladım kendimi isim secmiştim bilmem tuahf oldum ya bir kızım vardı bir oğlum olsun istiyordum gönlümden öyle geçiyordu ama Allah var kızıma kız kardeş olucak diye sevinmtim bilmiyorum kızlar tuhaf oldum
Ay nihayet öğrendin :KK70: hayırlı olsun canım

Kızlar bebeğin hareketlerini yani kayma arada atma hissettiğimden beri 3-4 gündür göğsümün altları yanlarım ağrıyor dün arkadaşlarıma sordum hepsi de bebek yukarı çıkmaya başladığı içindir bizim de oldu dedi. Sizde var mı bu üst taraflarda ağrı. Ama böyle kasık batmaları gibi değil hani böyle üşütürsün tutulursun da ağrır ya öyle bir şey

Aynen sizin ayırmanız lazımmış zaten benim kız birde babasi baya nazliyor kiz diye benden çok o ayırmak istemiyor oğlanı direk ayrı yatirabiliriz problem yok kızımı koyamam diyor 🤣🤣😂
Pabuçlar dama atılmıyor ya ne güzel :süslü: bizim iki erkek üçüncü kız olacak ve eşime asla güvenmiyorum kesin ayrım yapacak ve beni üzecek . Ben çocuklarım arasında asla ayrım yapmadım bilirler ikiside hissediyor sevgimi ama eşim şuan küçüğü çok seviyor oynuyor , kız gelirse ona geçecek bu defa oğlum çok üzülecek :KK51:umarım yanılırım

Kızlar bebeğin hareketlerini yani kayma arada atma hissettiğimden beri 3-4 gündür göğsümün altları yanlarım ağrıyor dün arkadaşlarıma sordum hepsi de bebek yukarı çıkmaya başladığı içindir bizim de oldu dedi. Sizde var mı bu üst taraflarda ağrı. Ama böyle kasık batmaları gibi değil hani böyle üşütürsün tutulursun da ağrır ya öyle bir şey
Evet canım bende de var bu dediklerim bana da aynısını söylediler

ayh ilk nezaman hissetmistin ben 15+3 um 2 gun once aksam hissettim boyle bi gecis sonra durtukledim acabami diye tak diye vurdy gitti bidaha hissetmedim ama avcumu gobegime koymustum ben ozaman avcumda hissetmistim icimde haraket hissi yok avcumu koymasam hissetmiyorum yani
Ben kızımda canım 14 haftalıktı hissettim zaten 16-17'de artık karnım yırtılacaktı bunda daha hissetmedim

sjsj ben doktoruma hala guveniyorum kiz demisti gordumde ama bir umut sjsjsjs detaylida kabullenirim galiba bir kucuk pipi meselesini 😂 aman bee saglikla gelsinlerde cinsiyetini yemisim yalniz ben simdiden uyuz bi erkek anasi olcam galiba 😂 kimseyle paylasamicakmisim gibi 😂
Vallahi bana gösterdi şahsen pipisini hani dedim ben emin değilim güvenmedim size dedim gösterdi Ben hala şok bilmiyorum atlatamıyorum çok güvenmiştim çünkü ben neyse artık hayırlısı olsun inşallah Allah sağ salim kucağımıza versin artık Allah gönlünden geçeni verdi yani kalbim çok temizmiş demek ki kalbim çok temizmiş demek ki

Pipi bence canım baya net gibi aslında
Evet canım doktorum kesin erkek dedi başta biz de heveslendik alışveriş yaptık son gittiğimizde benim ağrılarım vardı vajinal ultrason yaptı orada da birşey göremedi bacakları kapatmış dedi kesin konuştuğunu artık kesin değil dedi yani ben pek inanamadım söylemek istemedi givi geldi vajinal ultrasonda gözükür bence şıp diye bacağı kapalı bile olsa ama kan testi verecektim aç gitmiştim onun etkisi var mıdır gerçekten bacakları kapalı mıdır be görünmez mi

Vallahi bana gösterdi şahsen pipisini hani dedim ben emin değilim güvenmedim size dedim gösterdi Ben hala şok bilmiyorum atlatamıyorum çok güvenmiştim çünkü ben neyse artık hayırlısı olsun inşallah Allah sağ salim kucağımıza versin artık Allah gönlünden geçeni verdi yani kalbim çok temizmiş demek ki kalbim çok temizmiş demek ki
sjsj bende gordumde inanamiyoruum sjsjsjs bide benim niptte erkek cikti zaten sonra doktor erkek dedi niptten once kiz diyodu 😂 oglum sagolsun golunu heryerden atiyo anasina sjsjsjs 😂

Evet canım doktorum kesin erkek dedi başta biz de heveslendik alışveriş yaptık son gittiğimizde benim ağrılarım vardı vajinal ultrason yaptı orada da birşey göremedi bacakları kapatmış dedi kesin konuştuğunu artık kesin değil dedi yani ben pek inanamadım söylemek istemedi givi geldi vajinal ultrasonda gözükür bence şıp diye bacağı kapalı bile olsa ama kan testi verecektim aç gitmiştim onun etkisi var mıdır gerçekten bacakları kapalı mıdır be görünmez mi
acken genelde uyuyo oluyolarmis ya karnimiz tokken su ictigimizde falan hareket ediyolarmis ac karna bi tane cikolata ye bak nasil atom karincaya donuyolar sjsjsjs 😂

Selam kızlar. Dün bizimde kontrolümüz vardı. Çok şükür her şey yolunda gayet iyi bebişim.
O kadar hareketliydi ki elleri hiç durmuyordu bi de sabah erken aç gitmiştim ona rağmen. Kızımdan çekmediklerimi çektirecek bana sanırım :KK70:
Cinsiyeti %90 erkek dedi. Ama bi dahaki ay net bi şey söylerim alışveriş yapma dedi :KK70:
Ama ultrasonda görür görmez içimden direk erkeğe benziyor diye geçti eşimde de aynısı olmuş :KK70:
palm angels palm angels listeye ekleyebilir misin değişeceğini düşünmüyorum :)

Bir de obez bir hamile olunca doktorum baya gözümü korkuttu. 1 kilo almışım. Bu kiloyla bitirmen lazım diyabet riski var ve bebeğin kalbi durabilir yüksek şeker de dedi. Bir sürü riskten bahsetti. Eve geldiğim andan sağlıklı beslenme moduna geçtim. Umarım bu süreci çok güzel yürütürüm..

Vajinalde olsa eğer bacak arasında kordon fazlaysa ve elini kolunu orda tutuyorsa gözükmez canım göremez yani bence bu attığın ultrasona göre kesin erkek baya pipi çünkü oğlumunda böyleydi cinsiyetini öğrendiğimizde

Ay kasık ağrısı bitti derken şimdi de bu başladı :KK70: karnımın yanları geriliyor sanki böyle bir tuhaf neyse buna da alışacağız artık :)
😄 Çok normal endişe etme. Elini ayağını itiyor kemikler ayrılıyor. İlk gebelikte kemiğim çok ağrıdı diye Dr a gitmiştim. Artık dayanılmaz oluyor bi sebebi var mı diye merak etmiştim. Dönmeye çalışıyor bak ekranda da görünüyor ayağını itiyor, döndüğü zaman rahat edersin demişti

Kızlar ben yeni geldim sabah hasta yok diye erken gittim çok şükür bebeğimin durumu iyimiş herşeyine baktı doktor haftaya göre ondeymiş eline ayağina baktı cinsiyete kendisi baktı zaten erkek miş cinsiyeti kızlar ben kendimi çok tuhaf hissediyorum ya kız demişti iki takım kız kıyafeti aldım bilmiyorum tuhaf oldum ben hayırlı sağlıklı evlat olsun ben çünkü bir buçuk aydır kız diye hazırladım kendimi isim secmiştim bilmem tuahf oldum ya bir kızım vardı bir oğlum olsun istiyordum gönlümden öyle geçiyordu ama Allah var kızıma kız kardeş olucak diye sevinmtim bilmiyorum kızlar tuhaf oldum
Hayırlı olsun canım kaynananların dilinden kurtuldun 😃

X