2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım bende öyleyim artık dediğin gibi karıştırıyorum ne olduğunu bugün yılbaşı ağacını kurdum bi kaç kez eğilip kalktım yine ağrım oldu artık hareket etmekten korkar oldum

Kızlar dün beta için kan verdim 3700 çıktı, yarın öğlen kontrolüm var. Bugün 5+4 üm son adet tarihime göre. Kese görünür mü sizce? Kalp atışı için erken ama..

Gözün aydın canım kalp atışını duydunuz muu dün benimde şükür kese göründü ancak henüz çok minik kalp atışı için 10 gün sonraya randevu verdi Dr um
Yok canım daha duymadık 15 gün sonraya çağırdı tekrar 5+1 dim bugün ama 5+6 çıktı ultrasonda canım sen kaç haftalıksın bide kese boyun kaç

Benim beya hcgm 773 dü çarşamba bugün kan verdim sizin öğrendiğinizde betanız kaçdı acaba inşallah sağlıklı gebeliktir benim
54 ile öğrendim 29 Kasım'da 2500dü keseyi gördük o gün zaten siz de haftaya keseyi görebilirsiniz bence :) hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı

Yaaa ne güzel ben yoga yapıyordum ama bıraktım benim tüp bebek olunca cesaret edemiyorum aslında sanırım tutunduran sonra normal hamilelik gibi oluyor ama riske atmak istemiyorum şimdi zaten en ufak şeyde bisey mi oldu korkusu var bir de yoga dalan yaparsam iyice kafayi yerim heralde. Gerçi bu şekilde de geçmez zaman onun da farkındayım ama bi doktora gideyim insallah güzel şeyler söylesin sonra biraz rahatlarım.

Canım bende öyleyim artık dediğin gibi karıştırıyorum ne olduğunu bugün yılbaşı ağacını kurdum bi kaç kez eğilip kalktım yine ağrım oldu artık hareket etmekten korkar oldum
Yaa valla umarım geçer bir an önce gerçi kesin bu sefer de niye ağrım olmuyor bir şey mi oldu diye korkarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…