2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Arkadaşlar selam 4+7 günlüğüm. Beta hcgm 895 ama progesteronum 14 dü en son 12 ye düsmüs kanamam yok. Salı randevum var. Aynı durumu yaşayan var mı acaba

Kızlar günaydın, ya bir şey sorcam çömelmek tehlikeli mi bu haftalarda dün fark etmeden sokakta kediye mama veriyordum istem dışı çömelmişim sonradan korktum. İşyerinde de alaturka tuvalet var mecbur orayı kullanıyorum sormak istedim.

Kızlar günaydın, ya bir şey sorcam çömelmek tehlikeli mi bu haftalarda dün fark etmeden sokakta kediye mama veriyordum istem dışı çömelmişim sonradan korktum. İşyerinde de alaturka tuvalet var mecbur orayı kullanıyorum sormak istedim.
Hayır bir sakıncası yok. Tüm hareketlerinize günlük yaşamdaki gibi devam edebilirsiniz. 👍

Hayır bir sakıncası yok. Tüm hareketlerinize günlük yaşamdaki gibi devam edebilirsiniz. 👍
Çok teşekkürler ya o kadar cok kasik ağrısı yaşıyorum ki artık karıştırıyorum bağırsak ağrısı mi karin ağrısı mı oralarda hep bir sancı ağrı bir oluyor bir geçiyor insan takıyor o sebeple yanlış bir şey mi yaptım ondan mı oldu diye.

Çok teşekkürler ya o kadar cok kasik ağrısı yaşıyorum ki artık karıştırıyorum bağırsak ağrısı mi karin ağrısı mı oralarda hep bir sancı ağrı bir oluyor bir geçiyor insan takıyor o sebeple yanlış bir şey mi yaptım ondan mı oldu diye.
Bende 5+4 um bugün ama karın ağrılarım devam, doktora soracağım gidince normal mi diye, tedirgin oluyorum

6 Kasım'da gebe kaldım. Ovulasyon testi yapmıştım. Sat 12 ekim. Ama ben pcosluyum adetten 26 gün sonra yumurtlama gördüm. Teşekkür ederim sağ olun
Benim beya hcgm 773 dü çarşamba bugün kan verdim sizin öğrendiğinizde betanız kaçdı acaba inşallah sağlıklı gebeliktir benim 🤲🏻

Hem kasıklar ağrıyor hem bağırsak hareketleri çok artıyor. Emin olun bizler de öyleyiz. Umarım önümüzdeki aylar daha rahat geçer.

Kanaman riskin vs yoksa hamilelik öncesi ne yapıyorsan aynen devam edebilirsin. Ben haftada 2 gün pilatese gidiyordum mesela devam ediyorum aynı şekilde. Hatta hareketlerim vs 12. haftaya kadar değişmeyecek. Aynı zorlukta yapmaya devam ediyoruz.

Arkadaşlar selam 4+7 günlüğüm. Beta hcgm 895 ama progesteronum 14 dü en son 12 ye düsmüs kanamam yok. Salı randevum var. Aynı durumu yaşayan var mı acaba
Canım biz genelde beta hcg takibi yapıyoruz . progesteron takibi yaptıran kişiler nadir. Yani düştü mü çıktı mı bilmiyoruz . Beta hcg artışın nasıl?

X