2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben 5 kilo aldım ya :/ 18 haftanın içindeyim suan. Biraz çok geliyor bana çünkü çoğunu son 1.5 aldım gibi ilk başta mide bulantısı vs almamıştım pek.
Normal canım yarılamışsın nerdeyse benim de son bir haftada iştahım açıldı aynı olurum senin haftanda muhtemelen

İyigeceler kızlar,sizin göğüsleriniz ne durumda ? En başlarda daha şişkin ve dokununca acıyordu.şimdi rengi koyulaştı ve genişledi ama o şişlik kalmadı . Sizde de öyle mi ?

İyigeceler kızlar,sizin göğüsleriniz ne durumda ? En başlarda daha şişkin ve dokununca acıyordu.şimdi rengi koyulaştı ve genişledi ama o şişlik kalmadı . Sizde de öyle mi ?
Çok normal bence benim mesela hassasiyet gideli çok oldu 18+4üm. Dolgunluk devam ediyor damarlar falan çok belirgin ve evet koyulaştı

Dr geldim kızlar öksürük krizlerim iki haftadır devam ediyor karnım sancılandı dün meraktan geldim randevum da bu haftaydı zaten

Ne kadar aktif olmayan bir grubuz biz ya :işsiz: Bazen yeni bir şeyler okurum diyorum ama yazan çok az. Dr çıktım çok şükür öksürük krizleri bebeğe zarar vermemiş ama göğüs Dr una yönlendirdi ve tahliller yapıldı. Artık çok eminim ki korona bu geçirdiğimiz okuldaki öğretmenler hep böyle öksürük grip gibi. Aman dikkat edin yeniden hortladı ama test yapılmıyor diye bilmiyor kimse. Ben kötü oğlum üç gündür 40 a varan derecede ateşli mahvolduk. Maskeye geçmenizi tavsiye ederim kalabalık ortamlarda

Ne kadar aktif olmayan bir grubuz biz ya :işsiz: Bazen yeni bir şeyler okurum diyorum ama yazan çok az. Dr çıktım çok şükür öksürük krizleri bebeğe zarar vermemiş ama göğüs Dr una yönlendirdi ve tahliller yapıldı. Artık çok eminim ki korona bu geçirdiğimiz okuldaki öğretmenler hep böyle öksürük grip gibi. Aman dikkat edin yeniden hortladı ama test yapılmıyor diye bilmiyor kimse. Ben kötü oğlum üç gündür 40 a varan derecede ateşli mahvolduk. Maskeye geçmenizi tavsiye ederim kalabalık ortamlarda
Selam doktor ne önerdi şuan bende öyleyim aşırı halsizlik kırgınlık kuru öksürük var. İlaçta kullanamadım ne yapıyorsunuz siz

Selam doktor ne önerdi şuan bende öyleyim aşırı halsizlik kırgınlık kuru öksürük var. İlaçta kullanamadım ne yapıyorsunuz siz
Kadın doğumcu yönlendirdi sadece göğüs Dr kan ve solunum testi yaptı sonuca göre bişeyler yazar ama öğlen gideceğim sonuç için sana da yazarım geçmiş olsun :KK43:

Geçmiş olsun canım. Aralıkta bir yakalandım öksürüğe daha yeni yeni geçti. Hamileliğim ilk dönemleri hava aldım hep antibiyotik kullandım mecbur. Çok kötü bir şey geçmek bilmiyor bir türlü. Allah yardımcınız olsun canım şifa versin inşallah 🙏🏻🌸

X