2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende bugün bir şeyler almaya başladım ama hep 3,6,9 ay almışım hiç yeni Doğan almamışım eve gelince fark ettim ana kucağı, park yatak, bebek arabasını da aldım geçenlerde
Kedim şimdiden çok sevdi kardeşinin eşyalarını

Eklentiler

• 1000050996.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 113
Çok güzeller bizde bugun baya bişiler aldık park yatak falan. E bebekte tekstil ürünlerinde indirim vardı

Anladım canım. Senin cinsyiet belli mi

cook guzeller saglikla guzel gunlerde kullansin bebis bende bugun battim ebebekte

Oy maşallah çok güzellerr ben tek çorap bile almadım daha hahahahaah

Ahahahah ben de sendenim canım bişe almadım daha, korkuyorum ya 6. Ayı da bi göreyim inşallah hepsini toplu alırım
Ya hem erken hem de cinsiyet için bir kontrol daha bekliyorum kesinleşmiş olsun diye hala inanamıyorum nedense

Anneniz benim annem sanırsam benimde annem alıyor herşeyi dur diyorum ama asla bende aynı park yatağı aldım mükemmel birşeye benziyor

Yok canım doktor bişe kullanmamı söylemedi sorun yok dedi sadece, bakalım yarın kendi doktorum ne diyecek
Canım bence kullanman gerekiyor kendi doktoruna sor kanama için Progestan kullanayım mı hocam diye diğer doktorun yazmamasına şaşırdım bol bol dinlen

Merhaba kızlar 14. Haftada yoğun kırmızı kanama yaşadım progestan ve proluton iğne kullanıyorum şuan 15 haftalık olduk ama hala çamur gibi kahve kanamam oluyo az az böyle bir durum yaşayan oldu mu bebeğin kese etrafında kanama alanları vardı fakat kanama durmuş çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…