2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
,
Ya kizlar ben gunde 2-3 prilam icmezsem kusuyorm hem de 4-5 defa. Her gun iciyorm bugun icmiyim dedm perisanm kusmaktan. Daha ne kadr kullanacam kac paket bitirdm. Hala ayni durumda olan var mi. 14 hafta oldm
Ben 15. Haftada bırakabildim. Hala arada bulantı ve kusma oluyor ama eskisi gibi değil. Ben de hiç bitmeyecek sanmıştım.

Ya kizlar ben gunde 2-3 prilam icmezsem kusuyorm hem de 4-5 defa. Her gun iciyorm bugun icmiyim dedm perisanm kusmaktan. Daha ne kadr kullanacam kac paket bitirdm. Hala ayni durumda olan var mi. 14 hafta oldm
Canım ama senin enfeksiyon vardı dimi o bulantıyı tetikliyor bence yani sadece hamilelikten değil sanki senin durum.

ben ilaclik degilim gibi ama toplasan 5 kere kusmadimda 3 4tur ama kustummuda asla tutamiyorum bulantimi ve gercekten 1 tane 100 taneye bedel seklinde oluyo ama 1 kere tam oluyo sonrasi sanki hic bulanmamis gibi bi hissiyat bebekten mi bilemedim durduk yere degil mutlaka bi yemek sonrasi oluyo anlamadim valla ozellikle ikidir ispanak sonrasi oluyo ama ilk yedigimde sonraki gun atiyorum ispanak yine yedim tik yok

Aynı haftalarda ve aynı durumlardayız . Ben de endişelerim biter sandım ama yok. Dün gece gebelikte 13 14 hafta diye videolar var ,onları izledim de azıcık rahatladım. Aslında ikinci trimestere girdik,gebelik hormonu en üst seviyeye ulaştığı için daha fazla bulantı vs artmaz ,enerjiniz artar ,daha konforlu günlere gelirsiniz diyor . Aslında hareketleri hissetsek daha mı rahatlarız acaba 🙄 ya da doğuma kadar böyle mi devam edecek göreceğiz 🙃
Bu sefer de bugün niye az hareket etti falan dicez galiba, sanırım annelik hep tedirginlik hali

Aynı durum bendede var malesef her kontrolde geriliyorum doktor kalp atışını dinlettiğinde bir oh çekiyorum
valla esim hakli ya diyoki bu cocuk sana inat seni haksiz cikartmak icin sim siki tutundu nezaman korksan tedirgin olsan acile gitsek cocugun kalp atisini duydun hadi onu gectim tedirgin oldugumda kalp atisini duymaya gittigimde beni kaydirak etmis kayiyodu bebem bana inat tutundu gercekten iyikide tutundu 🙏🥰🧿

Benim ikinci aslında ,7 yaşında bir oğlum var . Neden böyle oluyor bilmiyorum,bir düşük yaşadım arada o mu etkiledi nedir artık ,hayırla sağlıkla gelsin diye dua ediyorum 😌
valla ilkte olsa 2 3te olsa kotu seyler allah yasatnasin ama yasansada yasanmasada sanirim insan ve kadin dogasi vicdan varsa kesinlikle panik atak oluyosun analik delilik gercekten saglikli olsunlarda evlatlarimiz 🙏🥰🧿

valla ilkte olsa 2 3te olsa kotu seyler allah yasatnasin ama yasansada yasanmasada sanirim insan ve kadin dogasi vicdan varsa kesinlikle panik atak oluyosun analik delilik gercekten saglikli olsunlarda evlatlarimiz 🙏🥰🧿
Analık delilik zaten 🙃 sanki doğdular da endişe bitti mi ,ben hala oğlum okuldayken telefon çalsa acaba ne oldu diye nefesimi tutuyorum 🫣 Allahım hep iyi günlerini göstersin bizlere 🌷

valla esim hakli ya diyoki bu cocuk sana inat seni haksiz cikartmak icin sim siki tutundu nezaman korksan tedirgin olsan acile gitsek cocugun kalp atisini duydun hadi onu gectim tedirgin oldugumda kalp atisini duymaya gittigimde beni kaydirak etmis kayiyodu bebem bana inat tutundu gercekten iyikide tutundu 🙏🥰🧿
Çok şükür canım bazen ne desekte olmaz, ama bazende ne kadar korksakta bebişlerimiz öyle sıkı tutunur ki 🤗 sağlıkla gelsinler hep güzele inanalım 💖 ilk bebeğin mi olacak canım

kaynanam isimi ogrenin ce hayirlisi bide ben anlamina bakiyimda bide rakamsal analizini yapiyim diyince bende salter atti sanki anlamini begenmese numaroloji iyi olmasa seni dinlicemde bebemin ismini degistiricem tovbe... kendimi stoplayarak ben anlamina baktim sadece gayet guzel ben o tur seylere inanmiyorum numaralarin aciklamasini kim neye gore yapmiski oglunda yaptin mi ozamanlar varmiydi anne dedim valla 1 haftadir cit yok küstü galiba 💃💃💃🎉 ayh vallahi 1 haftadir cok rahatim 💃 esime anlamlarini atmis esimde biliyorum anne cocugumuza koydugumuz ismin anlamini demis oda yildigi icin artik 😂😂😂 heryerde var yani canim umursama
Yaaa ahssgh harikasın benimki de küsünce o kadar rahat ediyorum ki her gün aramıyor misss 😂😂😂

Kızlar 13. Haftamdayım dünden beri kesilmeyen sol kasık ağrım var bel ağrısı da ilk defa bu kadar şiddetli yaşadım ağrıyı normalde kasık sancısı sonrası kanama görüyordum onun olmasından korktuğum için sürekli lavaboya gidiyorum kanama leke yok ama ağrı çok parol içtim 2 saat kesti tekrar ağrı başladı gece uyutmadı ağrısı bu haftada normal diye söylüyorlar ama bir çözümü yok mu dinleniyorum da sürekli geçmiyor sizin başa çıktığınız bi çözüm olduysa yazın lütfen
Canım gebelik başından beri kasık ağrısı yaşıyorum ağladığımı biliyorum eğer kanama yoksa korkma benim sadece sırt üstü yatınca geçiyordu sürekli sırt üstü yattım meğer bebeğe az kan gidiyormuş sırt üstü yatınca Dr um yatma dedi aklında bulunsun sağa yada sola doğru uzan karnını yastıkla destekle

secerken detaylida iyi bi doktor secmeye calis cunku artik onumuzde dogru duzgun bi detayli bi seker yuklemesi kaldi ne olur ne olmaz salagin birine denk gelirsin parlama girur korkutur seni ama sadece kalsiyum birikmesidir hastaliktan degildir stres oldugunla kalirsin
Canım o parlama vs görecek diye ödüm patlıyor detaylı ultrasona ben kesin korkarak gireceğim inşallah hepimiz güzel şeyler duyarız mutlu çıkarız ordan 🥰🙏🏻

Ben elele baby den allroad 3 çift yönlü bebek arabasını sipariş ettim şu an kargoda. Gelsin burada da paylaşıcam malzeme kalitesi falan. Ama ben de ilk anneyim ve umarım kullanışlı bir şey almışımdır. 😃

Ben ilk üç ay için uyku tulumu almadım. Havanın 50 derece olduğu bir ilçede yaşıyorum ve ilk üç ay uyurken kundaklanır diye düşünüyorum. Klima açsak bile oda sıcaklığı 30 falan anca oluyor. Ekstra uyku tulumu giydirmem gibi geliyor. Hem zıbın hem tulum bir de üstüne kundak fazla olur gibi. Yanlış mıyım acaba?
Geldiğinde yaz bize fikir olsun canım hayırlı olsun inşallah

X