2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Geçen gün benim de kanadı hatta genzime dolmuş uyurken sonra ağzımdan çıktı kanlar ödüm patladı doktora gittik apar topar. Burun kanaması olabiliyormuş
Ayy çok kötü olmuş bende bugün kanadı sırt üstü yatıyordum sanki boğazım tikanmisti burnum akıyor sandım içimde çektim.tikandim.kalktim her yer kan oldu bugün iki defa kanadı banyo yaparken

Ben daha almadım valla çok geriden mi geliyorum bi yandan erken geliyor bi yandan geç mi kalıyorum almalı mıyım hissi 😀
Yok ben acele ettim açıkçası. Kış sezonu diye üç beş parça hoşuma gidenleri aldım. Ama dediğim gibi hemen yazın giyeceği şeyler olmadığı için öyle hevesimden aldım. Seneye daha detaylı alışverişler yapılır tabi. 👍

Doğru söylüyorsun çok erken olmasındansa daha iyi gittiğimizde daha büyümüş olur bebiş içim rahatladı. Birde başka bir özel hastaneden fiyat aldık o daha uygun belki ona gideriz dedik
secerken detaylida iyi bi doktor secmeye calis cunku artik onumuzde dogru duzgun bi detayli bi seker yuklemesi kaldi ne olur ne olmaz salagin birine denk gelirsin parlama girur korkutur seni ama sadece kalsiyum birikmesidir hastaliktan degildir stres oldugunla kalirsin

secerken detaylida iyi bi doktor secmeye calis cunku artik onumuzde dogru duzgun bi detayli bi seker yuklemesi kaldi ne olur ne olmaz salagin birine denk gelirsin parlama girur korkutur seni ama sadece kalsiyum birikmesidir hastaliktan degildir stres oldugunla kalirsin
Ay zaten ilk yaşadığımdan sonra hep endişe içindeyim öyle birine denk gelmem inşallah. Doktorumun önerdiği kişinin yorumları çok iyi 3800 o. Bide diğer özel hastaneye gelen varmış onunla ilgili yorum bulamadım o da 2600

X