2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bugün itibariyle hamile taytı ve alt çamaşırına geçtim :KK70: son 3-4 gündür karnım çok sertleşti ve büyüdü giydiklerim çok sıkıyordu. Hamile çamaşırı çok rahat umarım doğum sonrası bırakabilirim haha :KK70:
Benimde karnım çabuk çıktı sanki canım normal pijamalarım sıkıyor sen kaç haftalıksın ? Bide tayt ve iç çamasırını nerden aldın ? LCW ye bakıcam bende

Benimde karnım çabuk çıktı sanki canım normal pijamalarım sıkıyor sen kaç haftalıksın ? Bide tayt ve iç çamasırını nerden aldın ? LCW ye bakıcam bende
Lc waikinin çamaşırları çok güzel ve kaliteli oluyor pijamalarımıda oradan almıştım

Benim tek eksiğim oda takımı kaldı desem hahah :KK70: ben doğru bir örnek olmayabilirim çünkü her şeyini aldım 1 yaşa kadar baya bir kıyafet aldım, park yatak aldım, babybjörn aldım, bebek arabası aldım, oyun halısı, emzirme yastığı, juno,
küvet, ateş ölçer, burun aspiratörü, avent biberon seti, emzik, korbell, müslinler aldım, ağız bezleri, aklıma gelenleri yazdım ama benim tamam gibi bir şey 2-3 numara bez de aldım. Şu an almam gereken ilk aylar için puset ve odası dolap yatak vs.
Kızlar aldığınız şeylerin linkini atın arada sevaptır lütfen 😂😀🥰

Geldim ben kızlar doktor sorun yok dedi kahverengi lekelenmeler normalmiş kırmızı olmadığı sürece korkma dedi, çok şükür bir sorun yok ama hala sarımsı akıntım devam ediyor

Merhaba kizlar ben 8 ay once sezeryan oldum ve korundugum halde gebe kaldim simdi 17 haftalik hamileyim sezeryan olup da aranizda erken hamile kalan varmii??

Merhaba kizlar ben 8 ay once sezeryan oldum ve korundugum halde gebe kaldim simdi 17 haftalik hamileyim sezeryan olup da aranizda erken hamile kalan varmii??
canim tedirgin olma vucudun hazir hissetmeseydi tutmazdi diye dusunuyorum buarada cok fazla gordum sezeryan sonrasi daha bile cabuk hamile kalani doktorun ne dedi bunla ilgili

Sat 15 kasım 14+2 oldum cinsiyet belli degil 7 kilo vermistim daha geri almadim onu zaten kilom vardi halen göbekliyim hamile göbegim olmadı henüz 🤗

Olabilir dedi sadece kalbi duran ikizin kesesinden sızıntı yapıyor olabilir dedi hiçbir sebep olmadan bile olabilir dedi sarı ve kahverengi akıntı için. Aman ben hamileliği pek sevmedim inşallah zaman şu gibi akar da doğururuz hemen 😀
kiz oyle deme keyfini cikartabilmeye baslamadik ya aksiliklerden ayh cok sevindim bisey cikmamasina of artik soyle guzel haberler alalimda bi keyif yapalim bebislerle

Kızlar selam bugün chico nun bebek arabası puset ve başka bi parça dahil 3lü setini aldım ama acaba yeterince araştırmadım mı vs diye düşünüyorum Chicco kullanan varmı bebek arabası pusette?
Ben de bebek arabası araştırması yapıyorum. İlk gebeliğim olduğu içinde tecrübesizim sizin gibi almak istiyorum çünkü her geçen gün pahalanıyor. Aldıktan sonrada daha kullanışlı bişeyle karşılaşır mıyım diye düşünüyorum. Valla doğum yapan çocuğu olan arkadaşlarım hep ilk için bebek arabası almak olsun çok pahalnıyor dediler. Ben de araştırıyorum hala

kiz oyle deme keyfini cikartabilmeye baslamadik ya aksiliklerden ayh cok sevindim bisey cikmamasina of artik soyle guzel haberler alalimda bi keyif yapalim bebislerle
Ay ilk defa da bugün rüyamda görmüştüm sevinmiştim hemen üstüne kahverengileri gördüm, neyse bundan sonrası keyifli olur inşallah hepimiz için

Hayırlı olsun canım 🤗 panik atağım var normal doğumu çok istiyorum ama yapabilir miyim emin değilim 🤔 sezaryen de büyük bi ameliyat sonrasında ağrı vs oluyormuş hiç bilmiyorum benimde sürekli düşündüğüm bi konu
Vallahi ben de çok düşünüyorum. 🤔 sonlara doğru tam sağlıklı kararı veririm sanırım

X