2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
O zaman derin nefes alıyoruz ve germiyoruz susamı Bende susam diyorum benim minnoşsa
Biraz zaman gecsin benimki fasulye olur Ay bilmiyorum esimi surekli istemsiz ters yapiyorum yada istiyerek mi yapiyorum ki bugun trafikte hic yapmicam seyleri yaptim onume kiranin onune kirdim park halinden ciktigimi gordugu halde ustume ustume gelene yol vermedim uzerine uzerine surdum bu susam beni eskiya yapti

Sakin ol sakin. Etrafa alevler saçma. Arabaya da sakın levye falan koymayı düşünme.

eyvah eyvah kız olacak galiba bu mercimek

Nerede yaşıyorsun? Buradakiler hep yol verir sağolsunlar. Ama ben de yaman şoförümdür ha.
Antalyada yavrucum burda Türkler olarak sinirli sayidayiz ruslar suriyeliler afganlar ukraynalilar araplar ne ararsan var sanki memleketlerinde boyle kullaniyolar arabayi lap diye onune kiriveriyolar

Antalyada yavrucum burda Türkler olarak sinirli sayidayiz ruslar suriyeliler afganlar ukraynalilar araplar ne ararsan var sanki memleketlerinde boyle kullaniyolar arabayi lap diye onune kiriveriyolar
Hmm ondan demek ki. Burada kasis olmasa fren tutmadan çok rahat ilçeyi gezebilirsin. Tek sıkıntımız trafik iletişimi yok. Sinyal vermiyorlar. Bazen camı açıp sinyaaaaaal diye bağırmak istiyorum.

Hmm ondan demek ki. Burada kasis olmasa fren tutmadan çok rahat ilçeyi gezebilirsin. Tek sıkıntımız trafik iletişimi yok. Sinyal vermiyorlar. Bazen camı açıp sinyaaaaaal diye bağırmak istiyorum.
Sey bende sinyali hic sevmiyom cok zorda kalirsam bi kere yakip sonduruyorum bence bu psikolojik bi bozukluk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…