2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Beta sonucum daha çıkmadı farklı bir hastaneden vermiştim. İdrar testi yaptım 4 tane ve bugünde ultrason
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin insallah ☺ ultrasonda sadece kese mi gördünüz bebeği de gördünüz mü acaba benimde satım da 29 ekim sizinle yakınız sanırım daha hiç doktora gitmedim de o yüzden merak ediyorum

Canım benim de 29 ekim bugün gördük keseyi ultrason ile baktı ve 6 hafta ile uyumlu dedi 2 hafta sonrasına kalp atışı için randevu verdi aslında haftaya da duyulurda 2 hafta sonra olsun dedi

Canım benim de 29 ekim bugün gördük keseyi ultrason ile baktı ve 6 hafta ile uyumlu dedi 2 hafta sonrasına kalp atışı için randevu verdi aslında haftaya da duyulurda 2 hafta sonra olsun dedi
Ben daha hiç gitmediğim için artık haftaya bi gidip keseyide bebeği de görmeyi devlete kaydımı açtırmayı düşünüyorum bir hafta sonra da özel doktoruma basvurcam devlette testler icin kaydımı durdurcam ozelde dogum yapacağım içinde test zamanlari gidip özele görünürüm heralde rabbim saglikla kucağınıza almayı nâsip etsin inşallah

Günaydın kızlar. Geceleri gaz sancısı yaşıyorum ve aşırı terliyorum biraz soğuk aldığım an gaz sıkışması yaşayıp kıvranıyorum ama sadece geceleri. Sizde de var mı böyle bir durum??

Ahhh beybi sanayi tupu gibi geziiyorum keske geceleri olsa saat fark etmiyo bana ama geceleri daha beter oluyo tabi

Var bende de gaz sancısı oluyor ve deli korkuyorum bir şey mi oldu diye terleme de vardı bir kaç gündür geçti ayaklarım da sürekli soğuk

Var bende de gaz sancısı oluyor ve deli korkuyorum bir şey mi oldu diye terleme de vardı bir kaç gündür geçti ayaklarım da sürekli soğuk
Aynen canım ayaklarım hiç ısınmıyor benimde. İnşallah benim terlemelerimde geçer gece uyuyamıyorum

Aynen canım ayaklarım hiç ısınmıyor benimde. İnşallah benim terlemelerimde geçer gece uyuyamıyorum
Gece ince ama uzun kollu bir şeyle yatmayı dene bende ise yaradı kollarımı dışarı çıkartıyorum yorganın üstüne o biraz dengeliyor gibi. Kısa kolluyla yatıyordum önceden de.

Gece ince ama uzun kollu bir şeyle yatmayı dene bende ise yaradı kollarımı dışarı çıkartıyorum yorganın üstüne o biraz dengeliyor gibi. Kısa kolluyla yatıyordum önceden de.
Hepsini denedim canım artık o kadar terliyordum ki dün battaniye ile yatayım dedim bı uyandım ağrıdan kıvranıyorum gece kedimde yanıma geldiği için üzerim açılmış battaniye senin neyine yorganla uyu dedim ama yine kan ter içindeyim. Gaz sancısı ile terlemeyi dengeleyebilsem rahatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…