2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Simdi sizin halinize sukur edecek bisey anlaticam.hamile oldugumu bile bilmiyodum yaklasik 1 haftadir cay icmeye balkona cikiyorum oturuyorum ben niye ciktim diyorum aaa cay icicektim diyorum bakiyorum cay yok neden mutfakta tezgaha koymus balkona cikmisim, yada gunde 4-5 kez telefonumu kaybedip esime arattiriyorum en son dun gece nirvana oldu oda cok soguk klimanin derecesini yukseltelim dedim esimde uyku sersemi kumanda sifonyerde dedi bende aldim ayar yaptim ama sanirim cocuk beynimle beslendigi icin klimayi soguga almisim oglum cis yapmis sabaha karsi usumus uyanmis esim desen agzi burnu dolu insallah kimse hasta olmaz halinize sukur edin diye yaziyorum maalesef pirt yapmak hamileyken cok masum geliyo artik

Allahın mucizesi işte nasip edince bir şekilde birşeyler oluyor. Nerden almıştın dün sipariş verdim bir yerden bende inşallah faydası olur

İnşallah hasta olmazsiniz canım bununla geçmiş gitmiş olsun inşallah o kadar haklısın ki küçük çocuk beyni gibiyim bende. Evde yaptıklarım işte yaptıklarım hepsi fiyasko bir şeyi on kere soruyorum en son bilgisayar karşısında benim sifrem neydi yaa diye iki dakika oturdum düşündüm bugünler geçecek mi yoksa 9 ay böyle miyiz? Lütfen geçici diyin lütfen

Kızlarrr dün kan vermiştim sonucu çıkmış bugün beta hcg 2900 çıkmış. Ama progesterona bakmadı doktor gerek yok dedi anlamadım. Kese ne zaman görünür
Gözün aydın canım. Bana da doktor hiç progesteron bakmadı içini ferah tut. 3000 ile 5000 arasında ultrasonda görünür demişti doktorum bana

Sancım yok ama çok şişim ben de. Bol yürüyüş yapıp indirmeye çalışıyorum koca göbeğimi.

Kızlarrr dün kan vermiştim sonucu çıkmış bugün beta hcg 2900 çıkmış. Ama progesterona bakmadı doktor gerek yok dedi anlamadım. Kese ne zaman görünür
Canım 1500 olunca vajinal ultrason ile görünüyormuş bikaç gün sonra normal ultrason ile görebilirsin hayırlı olsun

Yok. Çok yürüsem ağrım oluyor. Onun dışında pek yok. Bıçak gibi saplanıp geçiyor sonra.
Bende dün dışarı çıktım avm ye falan gittik yürüdüm diye karnım ağrımaya başladı ama biraz fazla ağrıdı ağrıdan sekiyodum resmen eve geldim yemekten sonra da hafif midem bulandı dün resmen pertim çıktı benim

Gecici yavrum gecici geciriyo oyle geciyo ama

Ağrın olunca biraz otur dinlen. Sonra devam edersin.

Dinlenince geçiyo hemen ama yürümeye başlayınca tekrar oluyo evdeyken o şekilde olmuyo tüm hamilelik böyle mi geçecek acaba yürüyünce hemen ağrı olması
Bende olmuyor ama normal tabi. Herkesin hamileliği farklı ilerliyor. Ağrın oluyorsa demek ki dinlenmelisin. Vücut ne isterse ona kulak vermek lazım bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…