2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım vallahi randevu çok zor bulunuyor kontrollerini aksatma git yani hastaneye tanıyorsan kendin git yakınsa eğer geldiğinde bize yazarsın eğer gittiysen
Hastane yakın diye tercih ettim zaten. Ay Dr nasıl minnoştu eli çok ağırdı ama ya baya bekledik. 15+2 yim Benim bebek 14+6 göründü 2 hafta gerideydi zaten düzeliyor sanki. Birde cinsiyet için henüz küçük dedi.

Genel olarak iyiydi canım bebek iyi kanama alanı yok dedi. Karnım ağrıyordu arada onu söyledim ağır taşıdığım içinmiş küçük kızım var sürekli kucağa gelmek istiyor yani mecbur
iyi olduğuna sevindim çok şükür her şey yolunda bide cinsiyeti öğrenseydin daha güzel olurdu

Ultrason da mı.cok bekledin benim bebekte bir hafta önde doktor o önemli değil dedi yumurtlamaya bağlı dedi bana cinsiyet için uygun ama.emin olamamıştır

15 haftalık nasıl küçük dedi cihaz mı iyi göstermiyordu acaba

Bende öyle yapicam güzel bir doktor bakıyorum etrafta yakında kimse yok memnunun kaldıkları doktor bende bakicam.artik.şans.nasil nasip olursa
Bir önceki mesajında da yazmışsın da cinsiyetin önemi yok evet ama merak ediyor insan ben öğreneli 1 ay oluyor neredeyse merak etmekte çok haklısın. Yani ben olsam hemen giderdim çünkü belki dikkat etmen gereken bir şeyler daha vardır ilgili bir doktora gitsen rahatlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…