2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bir önceki mesajında da yazmışsın da cinsiyetin önemi yok evet ama merak ediyor insan ben öğreneli 1 ay oluyor neredeyse merak etmekte çok haklısın. Yani ben olsam hemen giderdim çünkü belki dikkat etmen gereken bir şeyler daha vardır ilgili bir doktora gitsen rahatlarsın
Randevu ariyorum yok ya benim korkum gebeliklerim. riskli o yüzden çok korku var ya en ufak bir sancı içime dert oluyor

Ultrason da mı.cok bekledin benim bebekte bir hafta önde doktor o önemli değil dedi yumurtlamaya bağlı dedi bana cinsiyet için uygun ama.emin olamamıştır
Ay hem sırada hem ultrasonda düşün ki 3 buçukta randevum artık saat 5 e geliyordu gittiğimde doktor da özelden gelmiş ölçüm alıncaya kadar eli çok yavaştı. Üniversite hastanesine gidiyorum normalde tık tık diye hızlıca ölçümünü yapıyorlar bir garip geldi ama titizdi sanırım ondan

Randevu ariyorum yok ya benim korkum gebeliklerim. riskli o yüzden çok korku var ya en ufak bir sancı içime dert oluyor
Evet o yüzden öyle yazdım ben de çünkü ağrın var ve sezeryan yerim ağrıyor demiştin geçen. En yakın bence özel bir hastanede ilk boş doktora al belki iyi çıkar en azından bir kontrol olursun sonra yeniden ararsın

Ay hem sırada hem ultrasonda düşün ki 3 buçukta randevum artık saat 5 e geliyordu gittiğimde doktor da özelden gelmiş ölçüm alıncaya kadar eli çok yavaştı. Üniversite hastanesine gidiyorum normalde tık tık diye hızlıca ölçümünü yapıyorlar bir garip geldi ama titizdi sanırım ondan
Amman titiz olsun ayrıntılı baksın daha iyi olur bence

Evet o yüzden öyle yazdım ben de çünkü ağrın var ve sezeryan yerim ağrıyor demiştin geçen. En yakın bence özel bir hastanede ilk boş doktora al belki iyi çıkar en azından bir kontrol olursun sonra yeniden ararsın
Sezaryen yerim kaşınıyor her gittiğim.doktora dedim bir şey demediler burda şansima hastane yakın değil hiç hep uzak ve bende pek bilmiyorum

Yaw genel olarak benim zaten hiç şansım yok. Diğer gebeliğimde de çok geç öğrendim cinsiyetileri belki bunu erken öğrenirim dedim nıstt.. 😐 İki kızım var bence bu da kız öyle hissediyorum
☺️ demek kısmet böyle. Belli olmaz ama annelerin hisleri de genel de tutar. Hayırlı sağlıklı olsun inş da insan çok da merak ediyor bilmek istiyor 🥰 benim de bir kızım var onu da 15. Haftada öğrenmiştim yani senin haftan öğrenmek için çok uygun ama şanssızlık olmuş. Seni iyice meraklandırıyor minik 🌸

S
Sezaryen yerim kaşınıyor her gittiğim.doktora dedim bir şey demediler burda şansima hastane yakın değil hiç hep uzak ve bende pek bilmiyorum
Canım sezeryan yerinin kaşınması normal kiii. Benim de kaşınıyor hatta karnımız bile kaşınır arada. Çatlamaya müsait olduğu için kaşınmalar olabilir he birde bebek büyüdükçe göbekte büyüyor. Önemli olan ağrı veya sancı olmaması

S

Canım sezeryan yerinin kaşınması normal kiii. Benim de kaşınıyor hatta karnımız bile kaşınır arada. Çatlamaya müsait olduğu için kaşınmalar olabilir he birde bebek büyüdükçe göbekte büyüyor. Önemli olan ağrı veya sancı olmaması
Aynen sezaryan normal karnimda kaşınıyor bende tarakla kaşiyorum sancı normal sadece iki kürtaj oldum ya korku var biraz

X