2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kendimi akrep diye adlandirmiyorum o zaman kendim yanlissam hemen o an özür dilerim hatta bazen karşı taraf haksız biliyorum ama olay büyümesin diye pardon ben yanlış anladım diyip geçerim bile mesafe kesinlikle çok iyi birşey

selam kızlar ben de 15+3'te olan bir ağustos annesiyim. böyle grupların varlığından haberim yoktu. bebek arabası araştırırken denk geldim, sevindim. doktorumuz yüzde 80 kız dedi. hiçbir şeyi yüzde yüz söylemeyen bir doktorumuz var :) bende de tiroit, pıhtı ne ararsanız var. tiroit ilacı, kan sulandırıcı iğne, progestan ve elenetal 2 kullanıyorum her gün. daha önce de 6 haftalık bir kaybım var. ama şu zamana kadar çok iyi geçti hamileliğim bulantı vs olmadı hiç. selam vermek istedim :))

Merhaba aramıza hoş geldiniz. Evet biz burada yaklaşık 3 aydır Ağustos anneleri olarak birbirimizle kendi deneyimlerimizi paylaşıyoruz :)

Canım gözün aydın sağ salim kucağına al inşallah fetal DNA temiz çıkmış şükür doktor kaçıncı haftada kız diye tahmin etti iyi bir doktormuş
11. Haftada kıza benziyor demisti ama erken bekleyelim dedi sonraki kontrollerde de kıza benziyor dedi hep ve15. Haftada kesin olarak kız dedi

Sanırım bu endişeler hiç bitmeyecek doktorum normal arada bir olur böyle dedi.

Enerjisi zaten o kadar güzel ki doktoru ilk görünce güle oynaya dogururum ben bu doktorla dedim inşallah başka yere gitmez
Vallahi benim doktorum öyle soğuk zorla ağzından laf alıyorum özeldeki doktorum öyleydi şansım yok ya Rabbim devlete başvurdum o da aynı onun gibi çıktı yani eminim.cimsiyetini biliyordu söylemedi bence sen doktorunu değiştirme ben değiştirdim tekrar değiştireceğim herhalde bir doktor değiştir değistir cinsiyetini doğumda öğreneceğim valla bebeğimi kızım diye seviyorum ikram diye seviyorum senin kızçe hareket etmeye başlamış mı

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı.Cinsiyeti sormayı unuttuk o da söylemedi.14+0 bugün.Anlayan varsa tahminde bulunabilir mi
Eki Görüntüle 3391305
Vallahi canım benim doktorum da 14 haftada gittik söylemedi ben de sormadım gıcıktı yani gıcık bir doktor da şansıma seninki ne bilmiyorum erkeğe benzettim içimden öyle geçti yani hayırlısı olsun İnşallah senin için

Selam kızlar benim de bugün 3 buçukta randevum var başka bir hastaneye aldık ilk defa gideceğim de benim koca dana nöbetten geldi uyumuş, kalkarsa gideriz kalkmazsa kaldım.
Canım vallahi randevu çok zor bulunuyor kontrollerini aksatma git yani hastaneye tanıyorsan kendin git yakınsa eğer geldiğinde bize yazarsın eğer gittiysen

Yaaa üzüldüm inşallah en kısa zamanda gönlüne göre kafa dengi bir doktor bulursun canım. Ben hamilelik öncesi buldum doktoru o gitmediği sürece bırakmam
Devlet olunca doğuma kimin girecegide belli değil o nedenle şuanki doktorunlada iyi anlaşmaya calismani öneririm ama ona kontrole gitme malum artık bebisler büyüdü cinsiyetler ufak ufak belli oluyor doktorun en azından benziyor formunda yorumda bulunsaydı iyi olurdu ama kimi doktorlar bu konuda çok katı. Net cinsiyet belli olana kadar söylemiyor. Öyle düşünme yakında sende cinsiyeti öğrenirsin içine ne doguyorsa genelde o doğru çıkıyor senden de kız haberi alacağız inşallah evet hareket etmeye başladı ilk hareketini geçen hafta hissettim hatta şimdi biraz daha sakin ama tekrar hareketini hissetmek için can atıyorum

Aslan ve akrep çok zor bir kombinasyon ama iki aslan çocuğu olarak bunu benden daha çok kimse bilemez akrepte kin değilde biraz fil hafızası var
Ben de akrep burcuyum ve duygularıma tercüman birini görünce detaylı bir şey yazmama gerek kalmadı tamamen sana katılıyorum. Ve bir genellemeyi bozayım 18 yıllık en yakın arkadaşım aslan ve genelde de aslanlarla enerjim tutar. Yapılanı unutmam ama intikam almam asla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…